Miał 4‰ a wcześniej ukradł trzy butelki wódki i dwie paczki papierosów, grozi mu do 10 lat

W nocy z 20/21 lipca br. 35-letni mężczyzna włamał się do sklepu spożywczego, skąd ukradł trzy butelki wódki i dwie paczki papierosów. Policjanci jeszcze tej samej nocy ustalili podejrzanego,


którego zatrzymali w domu gdy spożywał wcześniej skradziony alkohol. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 4 promile. Odpowie teraz za kradzież z włamaniem , za co grozi mu do nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

21 lipca br. około godziny 3.30  właścicielka jednego ze sklepów spożywczych w Turku powiadomiła policjantów o włamaniu. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, ze sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych do sklepu i po wejściu do środka ukradł trzy butelki wódki i dwie paczki papierosów. Wartość skradzionego mienia to ok. 83 zł.

Policjanci jeszcze tej samej nocy po przejrzeniu monitoringu wytypowali sprawcę.  Zatrzymali go w miejscu zamieszkania, gdy spożywał  wcześniej skradziony alkohol. Mężczyzna w chwili zatrzymania przez policjantów miał ponad 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna jest znany funkcjonariuszom i był już  wcześniej karany za podobne przestępstwa.

35-latek został zatrzymany do wyjaśnienia i po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


(Visited 310 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz