Drużyna wygrała przegrali telewidzowie ? Kulisy meczu Lech Poznań FK Haugesund [ZDJĘCIA, FILM]

Piłkarze po meczu Lech – FK Haugesund

Zadowoleni ze zwycięstwa i awansu do trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy są piłkarze Kolejorza. Norwegowie postawili im wysoko poprzeczkę, ale to lechici zagrali lepiej i wygrali. Zapraszamy do poznania ich opinii po spotkaniu.


Maciej Makuszewski (pomocnik Lecha Poznań):

– Od początku meczu było widać, że chcemy awansować. Narzuciliśmy swoje warunki gry. Mogliśmy ten mecz szybciej zamknąć, ale kilka razy bramkarz rywali kapitalnie się zachował. Trzymał swoją drużynę przy życiu i dawał jej nadzieję na awans. W końcówce Nicki jednak zamknął mecz. Ja mogłem zrobić to szybciej, mógł też Mihai, ale nam się nie udało. Najważniejsze, że wygraliśmy. Jesteśmy zadowoleni i już patrzymy na kolejny mecz.

Mihai Radut (pomocnik Lecha Poznań):

– To był bardzo trudny mecz dla nas. Bardzo chcieliśmy awansować i na boisku robiliśmy wszystko, żeby tak się stało. Udało się nam to i zagramy w trzeciej rundzie eliminacji. Tak jak mówiłem wcześniej, to było trudne spotkanie. Norwegowie grali agresywnie, wysokim pressingiem. To jednak my awansowaliśmy i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Matus Putnocky (bramkarz Lecha Poznań):

– O naszej wygranej zadecydowała dobra organizacja gry. W obronie zagraliśmy bardzo dobrze, dzięki czemu nie straciliśmy bramki. Myślę, że w perspektywie całego spotkania byliśmy lepsi. Oczywiście pod koniec meczu przy stanie 1:0 było trochę nerwowo, ale druga bramka uspokoiła sytuację. Byliśmy lepsi i zasłużenie awansowaliśmy.Fot.Film: Mateusz Łysiak / Wielkopolskamagazyn.pl


System transmisji telewizyjnej zawiódł , telewidzowie nie byli zadowoleni


Niestety nie wszyscy mogli cieszyć się wspólnie z poznańską drużyną zwycięstwa. Szczególnie zawiedli się telewidzowie , którzy postanowili mecz ten obejrzeć w zaciszu domowym. Niestety mimo głośnych zapowiedzi system PPV nie zadziałał poprawnie.

[Lech Poznań – FK Haugesund: na żywo w Lech TV w usłudze PPV]

Wielu telewidzów mimo opłacenia systemu , niekiedy wielokrotnie nie zdołało obejrzeć meczu . Specjalne oświadczenie w tej jak komentuję niektórzy skandalicznej sprawie opublikował realizator telewizyjnego przekazu.

Szanowni Państwo,
W imieniu Zarządu WTK, jako realizatora telewizyjnego i producenta sygnału z meczu II rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy, pragnę najmocniej przeprosić wszystkich Kibiców Kolejorza oraz Widzów, którzy doświadczyli poważnych problemów technicznych w odbiorze transmisji i z tego powodu nie mogli na żywo doświadczać emocji związanych z awansem Lecha Poznań do kolejnego etapu zmagań w europejskich pucharach.
Usługa PPV, którą zaoferowaliśmy we współpracy z firmą Jupiter Integration w wyniku przeciążenia serwerów, zwłaszcza w czasie trwania pierwszej połowy, była niedostępna. W związku z niniejszym każdy widz, który wykupił dostęp do transmisji otrzyma zwrot pełnej kwoty zakupu, tj. 9,90 zł brutto (lub wyższej, jeśli dokonał płatności kilkakrotnie).
Pragnę podkreślić, że w przyszłości dołożymy wszelkich starań, by podobna sytuacja nie miała miejsca. Wierzę, że podjęcie wyzwania jakim było zapewnienie dostępu do transmisji z meczu w usłudze PPV tysiącom Kibiców i Widzów, mimo niepowodzenia, pozwoli nam optymalnie przygotować się do kolejnych tego typu realizacji.

Zwroty zostaną dokonane automatycznie na konta, z których zostały przelane.

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Szydłowski
Prezes Zarządu WTK(Visited 220 times, 1 visits today)

Leave a Reply