Przed meczem Lech-Wisła mnóstwo atrakcji dla dzieci

Przed spotkaniem Lecha Poznań z Wisłą Kraków przy Bułgarskiej świętować będziemy Dzień Dziecka. Trzy godziny przed rozpoczęciem ligowego spotkania zapraszamy wszystkich najmłodszych kibiców Kolejorza do specjalnie przygotowanej dla nich Strefy Rodzinnej.

Dzień Dziecka obchodzimy już od niedzieli


Na INEA Stadionie obchody Dnia Dziecka rozpoczynamy już w niedzielę. Warto zrobić swojemu dziecku wyjątkowy prezent i wspólnie z trybun dopingować Lecha Poznań w spotkaniu z Wisłą Kraków. To już ostatni mecz sezonu przy Bułgarskiej, a walka o europejskie puchary cały czas trwa. Warto jednak pamiętać, że na stadion wszyscy kibice przychodzą w niebiesko-białych barwach.Z okazji Dnia Dziecka Klub przygotował dla najmłodszych kibiców promocję -20% na wybrane produkty. W ofercie znalazły się m.in. maskotki, gry, zegarki, piłka oraz koszulki. Promocja będzie obowiązywać na stronie sklep.lechpoznan.pl oraz wszystkich sklepach stacjonarnych w dniach 25.05-1.06.

Atrakcje czekają od godziny 15:00

Poza widowiskiem piłkarskim, przy Bułgarskiej najmłodszych czeka dużo atrakcji i niezapomniane emocje. Już na trzy godziny przed spotkaniem Lecha z Wisłą, uruchomiona zostanie Strefa Rodzinna, gdzie przygotowanych zostało wiele zabaw dla młodych kibiców Kolejorza.

– Jesteśmy zadowoleni, że nasza Strefa Rodzinna cieszyła się w ostatnich tygodniach tak dużym zainteresowaniem. Liczymy, że tym razem również dopisze frekwencja, szczególnie ze względu na zbliżający się Dzień Dziecka – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu reklamy i promocji Lecha Poznań. – Najbardziej zależy nam na tym, żeby najmłodsi kibice mogli spędzić czas przed meczem na zabawie i cieszyć się swoim świętem – dodaje.

Przy Bułgarskiej tym razem będzie można poszaleć na „dmuchańcach”, pograć w piłkarzyki i obejrzeć sprzęt wojskowy. – Najmłodsi kibice będą mogli zobaczyć z bliska wóz pożarniczy, a także specjalistyczny pojazd obsługi lotniskowej. Dodatkowo zaprezentowany zostanie również sprzęt saperski – wylicza Terpiłowski.

Ponadto w niedzielne popołudnie najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w chodzeniu na szczudłach, pościgać się łódeczkami, a także nauczyć się podstaw boksu.

Czytaj również …
(Visited 194 times, 1 visits today)

Leave a Reply