Martes Sport Premium wybiera Stary Browar

Martes Sport Premium wybiera Stary Browar

Martes Sport, sieć sklepów ceniona przez sportowców i lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, otworzy w Starym Browarze swój koncept Premium. To drugi po zlokalizowanym w centrum Warszawy salon tego typu w liczącym ponad 200 punktów w Polsce portfolio marki.

Wyróżniająca się lokalizacja

Martes Sport Premium w Starym Browarze znajdzie się w Pasażu, w świetnej i bardzo eksponowanej lokalizacji, na miejscu dotychczasowego Intersportu, który działał w Starym Browarze od 2007 roku.  W marcu na  powierzchni ponad 1000m2 rozpoczną się prace adaptacyjne. Otwarcie Martes Sport Premium planowane jest na przełomie maja i czerwca.

Koncept Premium różni się od pozostałych sklepów Martes Sport rozszerzonym asortymentem i spektrum marek skierowanym dla najbardziej wymagających klientów, którzy liczyć mogą także na fachowe doradztwo. Charakteryzuje go też większa powierzchnia ekspozycji. Salon utrzymany będzie w ciemnej kolorystyce, pojawią się tu unikalne strefy highlight podkreślające techniczne walory eksponowanych produktów. Znajdzie się tu także multimedialny kids corner dla najmłodszych. Podobnie jak w warszawskim salonie Martes Sport Premium przy ul. Marszałkowskiej, także tutaj odbywać się będą eventy z udziałem gwiazd sportu. Przypomnijmy, że na otwarciu stołecznego obiektu gościem była m.in. Ewa Chodakowska i Jakub Rzeźniczak.

Poznaniacy kochają sport!

Nowoczesny, oferujący bardzo szeroki asortyment ubrań i sprzętu do uprawiania większości sportów to odpowiedź Starego Browaru na aktualne trendy aktywnego życia, bardzo popularne w Poznaniu, gdzie amatorski sport staje się nieodłącznym DNA codzienności. Chcemy temu sprzyjać zarówno poprzez ofertę sklepów jak i aktywności, które np. latem regularnie proponujemy w naszym parku.” – mówi Renata Gralec, Dyrektor Centrum.

Martes Sport jest właścicielem sklepów, producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych renomowanych marek. Zaopatruje sklepy w całym kraju, w wyroby między innymi takich firm jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Icepeak oraz akcesoria firmy Nike. Dysponuje szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej m.in. trekking, sporty zimowe, jazda na rowerze, koszykówka, piłka nożna, pływanie. Działa od 1997 roku. Zatrudnia na umowę o pracę ponad 2000 pracowników.

Intensywne półrocze w Starym Browarze

Pierwsze półrocze w Starym Browarze to okres wielu pozytywnych zmian. Pod koniec lutego otworzy się tu ponad 2-krotnie większy niż dotychczas salon Massimo Dutti. Będzie to największy salon tej marki w Polsce. Aż do blisko 3000 m2 powiększy się także Zara, która przy okazji wprowadzi najnowszy koncept wystroju wnętrz. W najbliższych tygodniach rozpoczną się prace adaptacyjne na ponad 800 m2 (w miejscu sąsiadujących obecnie z Zarą butików Massimo Dutti i  Stradivarius). W skrzydle Pasaż na początku marca iSpot Apple otwarty zostanie na dwa razy większej powierzchni, a na jego dawnym miejscu swój najnowszy koncept wprowadzi Denon. Decyzję o powiększeniu salonu sprzedaży podjęli także polscy projektanci tworzący pod szyldem Bohoboco, którzy rozpoczynali współpracę ze Starym Browarem jako pop-up shop. Planowane są także nowe otwarcia. Jeszcze w lutym polską premierę będzie miała skandynawska Freya, ofertę Starego Browaru poszerzy także Intimissimi, Calzedonia, rodzinna cukiernia Karpicko, Wojas oraz Selectshop.pl.

(Visited 1 055 times, 1 visits today)

Leave a Reply