Mariusz Wlazły i Michał Kubiak na otwarciu Martes Sport Premium w Starym Browarze

Dobiegły końca trwające od marca prace adaptacyjne w skrzydle Pasaż, gdzie 21 czerwca otwarty zostanie Martes Sport Premium. To drugi tego typu koncept liczącej ponad 200 sklepów w Polsce sieci Martes Sport,


dysponujący wyjątkowo szerokim asortymentem sportowym. Wyróżniać go będzie nie tylko imponująca powierzchnia i ciekawy design, ale też regularne wydarzenia, na których pojawiać się będą największe gwiazdy polskiego sportu.

 Podobnie jak w zlokalizowanym w centrum Warszawy, jedynym do tej pory salonie Premium, w poznańskim Starym Browarze nie zabraknie eventów z udziałem największych gwiazd sportu. Na otwarciu Martes Sport Premium 21 czerwca, pojawi się między innymi siatkarze Mariusz Wlazły i Michał Kubiak. Na 21 i 22 czerwca przewidziano też liczne konkursy sportowe z nagrodami oraz multimedialny kids corner z malowaniem buziek dla dzieci, gdzie rodzice będą mogli zostawić najmłodszych podczas uzupełniania sportowej garderoby i akcesoriów.

Martes Sport Premium to unikalny koncept, wyróżniający się rozszerzonym asortymentem oraz ogromną powierzchnią liczącą ponad 1100m2. Zlokalizowany jest w Pasażu +1. Charakterystyczne dla marki, utrzymane w ciemnych barwach wnętrza, tworzą tak zwane strefy highlight, których zadaniem jest jeszcze lepsze podkreślenie technicznych walorów ekspozycji i produktów.

Asortyment działających od 1997 roku sklepów Martes Sport nieustannie się rozszerza i nie brak w nim nowości oraz kolekcji specjalnych. Oferta obejmuje niemal wszystkie dziedziny sportów, m.in. piłka nożna, pływanie, koszykówka, siatkówka, kolarstwo czy trekking. Wśród dziesiątek renomowanych marek znajdują się zarówno ubrania i obuwie jak i sprzęt oraz akcesoria sportowe.

(Visited 318 times, 1 visits today)

Leave a Reply