KRYMINALNI ZABEZPIECZYLI ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW [FILM]

Blisko kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas przeszukania mieszkania 29-letniego mężczyzny, policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę i tabletki ekstazy. Na wniosek Policji oraz Prokuratury, Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.


Ostrowscy kryminalni 9 lipca br. zatrzymali 29-letniego mężczyznę kierującego samochodem osobowym.
W trakcie kontroli policjanci znaleźli w jego samochodzie pojemnik oraz kilka szklanych słoików, w których znajdowała się marihuana o łącznej wadze ponad 320 gramów. Ponadto kryminalni podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 29-latka zabezpieczyli kolejne narkotyki. Mężczyzna posiadał znaczne ilości narkotyków w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków. Śledczy zabezpieczyli też pieniądze i wagę elektroniczną, służącą do porcjowania narkotyków.

29-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych i odurzających. Za te przestępstwa narkotykowe grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Na wniosek Policji oraz Prokuratury, Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
(Visited 369 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz