Królowa mafii śpiewa – Premiera „Masa i Słowikowa”

Masa i Słowikowa to pozycja, która obecnie zdobywa szczyty list sprzedaży najpopularniejszych książek w Polsce, dlatego też i event premierowy musiał być naprawdę luksusowy!

Wyborne Mionetto Prosecco, którym delektowali się przybyli goście, degustacja najlepszej whisky od Squad Whisky


 i licznie przybyli fani to wszystko wydarzyło się w ostatni weekend w poznańskiej restauracji Egoist mieszczącej się w kompleksie City Park Hotel & Residence.

Przed eventem legendarna Królowa Mafii spotkała się ze swoimi najwierniejszymi fanami, którzy w małym gronie chcieli zadać pytania, które nurtowały ich przez lata, następnie już w luksusowych wnętrzach Egoist’a opowiadała o swojej najnowszej książce zdradzając kulisy jej powstawania. Podczas spotkania padło wiele pytań, na które odpowiedzi niejednokrotnie czytelnicy nie mogli znaleźć w dwóch ostatnich książkach Moniki Banasiak, co stanowiło nie lada gratkę dla przybyłych gości. Wśród gości specjalnych spotkania znaleźli się również uważana za najlepszą polską fotografkę autorka książki Jak zabiłam swojego raka Ania Szubert, bohaterka serialu Królowe Życia Kamila Kaczmarek, zwyciężczyni programu Hell’s Kitchen Katarzyna Rajkiewicz oraz wielu dziennikarzy kryminalnych!

Monika Banasiak na spotkaniu zapowiedziała swoje kolejne projekty, a także kolejne spotkania, które odbędzie się 25 listopada w Krakowskim Showroomie Solna1 ! Przed spotkaniem i tym razem będzie można spotkać się osobiście z bohaterką i autorką książek, po szczegóły odsyłamy na fan page Moniki Banasiak – https://www.facebook.com/Monika-Banasiak-Królowa-Życia-243788016027491/ oraz na fan page Celebration Productions www.facebook.com/celebrationprod

O piękny wygląd Moniki Banasiak zadbali Depicenter (święty Marcin 58/64) oraz Ania Szubert!Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Zobacz również … 
 
(Visited 2 791 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz