Koncerty Prywatnego Ogniska Muzycznego w Nowym Tomyślu

12 stycznia w sobotnie popołudnie w sali widowiskowej Klubu Osiedlowego Nowotomyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbyły się 4 koncerty Prywatnego Ogniska Muzycznego w Nowym Tomyślu. 
Uczniowie prezentowali się solo i w zespołach. 
Pierwszy koncert najmłodszej grupy wzbudził największe emocje wśród słuchaczy.
Zaprezentowały się najmłodsze dzieci z Rodzicami, 2 grupy Muzochwilek i najmłodsi instrumentaliści. 
Kolejne koncerty to również mnóstwo emocji, muzycznych niespodzianek i energii. 
W dniu dzisiejszym oficjalnie zaprezentowały się dwa nowe zespoły ogniska. After Beat, w którego skład wchodzą same dziewczyny, dwie gitarzystki, basistka, wokalistka i perkusistka.
Debiut nowego projektu był bardzo udany i zaskakujący. Zespołem opiekuje się pan Sebastian Koberling.
Drugi projekt, to zespół wokalny Triola Singers, w którego skład wchodzi 6 wokalistów z klasy pani Cecylii Ślusarz, która to sprawuje opiekę nad zespołem. 
Triola Singers już wielokrotnie występowała a dzisiejszy koncert potwierdził, ze muzykowanie sprawia im ogromną przyjemność i radość.
Ze względu na okres poświąteczny na koncertach dominowała świąteczna nuta. 
Zabrzmiały kolędy i piosenki świąteczne w bardzo ciekawych opracowaniach ale także sporo muzyki o różnych stylach.Koncerty tradycyjnie już, prowadziła pani Katarzyna Sukiennicka.
Zróżnicowanie i różnorodność repertuaru, spowodowały że koncerty były bardzo ciekawe, na wysokim poziomie i na pewno pozostaną w pamięci licznie zgromadzonych zaproszonych gości i wykonawców przez długi czas. 
Adepci sztuki przez dwa tygodnie będą odpoczywać ale z pewnością nie zapomną o muzyce i będą myśleć już o kolejnych koncertach. 
Ognisko z 9 letnim stażem nie wątpliwie stało się kuźnią talentów. Zapraszamy na kolejne koncerty i projekty a także zachęcamy do muzykowania z POM.
Reportaż fotograficzny : https://www.facebook.com/lesniakfotografia/
 (Visited 354 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz