KKS Lech Poznań – Bądź „Dumny z tradycji” – ostatnie dni akcji!

Wielkie grafiki Roberta Lewandowskiego, Karola Linettego i Artjomsa Rudnevsa, wspomnienie wspaniałych meczów z fazy grupowej Ligi Europy – to wszystko już wkrótce może pojawić się na ścianach INEA Stadionu. Na tym jednak może się nie skończyć! Czekają projekty z kolejnymi piłkarzami, trenerami, wielkimi meczami i wspaniałymi oprawami. Przed nami decydujący tydzień akcji „Dumni z tradycji”!

INEA Stadion już wkrótce bardzo mocno się zmieni. Przejścia i korytarze na wszystkich trybunach stracą wreszcie swoje szarości – w tych miejscach pojawią się efektowne grafiki nawiązujące do pięknych momentów w 95-letniej historii Lecha. Przypomnimy sylwetki piłkarzy, którzy nie tylko dawno temu, ale także i w ostatnich latach zachwycali kibiców „Kolejorza” swoją grą.

Na niespełna tydzień przed zakończeniem projektu zebraliśmy ponad 176 tys. zł. Akcja już teraz jest wielkim sukcesem, zrealizowaliśmy pierwszy i zarazem największy kwotowo cel projektu, którym było wyprodukowanie i instalacja 20 grafik, przedstawiających m.in. patronów trybun czy największe sukcesy w XXI wieku.

Obecnie realizowany jest drugi cel i stanie się on faktem, gdy uzbieramy 224 tys. zł. Na Bułgarskiej pojawią się wówczas grafiki Roberta Lewandowskiego, Artjomsa Rudnevsa i Karola Linetty’ego, a także wspomnienia ze spotkań pucharowych z FC Salzburg, Juventusem Turyn i Manchesterem City. Dodatkowe dwie grafiki pojawią się także w Kotle.

Czy to możliwe?  Wierzymy, że zarówno te, jak i kolejne grafiki pokazujące najważniejsze momenty 95-letniej historii Lecha znajdą się wkrótce na Bułgarskiej.

W tej chwili w akcji „Dumni z tradycji” uczestniczy już prawie 1300 kibiców, których ślad zostanie uwieczniony na ścianach INEA Stadionu. Jeden z projektów graficznych – DUMA WLKP – będzie stworzony z imion i nazwisk wszystkich kibiców, którzy wezmą udział w projekcie.

Dołączcie do nas i wybierzcie jedną z wielu atrakcyjnych nagród na fans4club.com/pl-tradycja.

 

 

(Visited 110 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz