KKS Lech Poznań – 100 000 zł zebrane! Akcja „Dumni z tradycji” nabiera rozpędu [FILM]

100 000 zł zebrane! Akcja „Dumni z tradycji” nabiera rozpędu
Sto tysięcy złotych i ciągle rośnie – taka kwota znajduje się już na koncie naszego wspólnego projektu. Razem z Wami chcemy zmienić jak najwięcej ścian INEA Stadionu, dlatego do puli nagród dołączamy rocznicowe koszulki meczowe z ostatniego spotkania (z Górnikiem Łęczna). Warto pamiętać, że w akcji dostępne są bilety na mecz z Legią Warszawa.

W niedzielę Lech Poznań rozegrał swój jubileuszowy mecz na obchody 95-lecia powstania Klubu. W akcji „Dumni z Tradycji” pojawiły się właśnie koszulki meczowe, w których nasi zawodnicy przystąpili do spotkania z Górnikiem Łęczna w ramach 26. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Każda z koszulek jest wyjątkowa przynajmniej z kilku powodów. Po pierwsze jest to seria limitowana, zawierająca logo z #95Lecha – w takich koszulkach poznańscy piłkarze już nigdy nie wystąpią. Po drugie, wybierając dowolną meczówkę macie pewność, że do Waszych rąk trafi koszulka z własnoręcznym podpisem zawodnika.

To jednak nie wszystko. Do akcji można przystąpić kupując bilety na mecz z Legią. Udostępniamy Wam możliwość zakupu biletu na dowolną z trybun, a zamawiając go przez fans4club.com/pl-tradycja zapewniacie sobie również miejsce na tablicy DUMA WLKP, która znajdzie się na każdej trybunie.

Dochód ze sprzedaży rocznicowych koszulek i biletów na mecz z Legią powiększy kwotę naszego wspólnego projektu „Dumni z Tradycji”, dzięki czemu na trybunach INEA Stadionu pojawią się grafiki pokazujące najpiękniejsze momenty w 95-letniej historii Lecha Poznań.

Dołącz do akcji klikając tutaj >>>

 

(Visited 169 times, 1 visits today)

Leave a Reply