Kierowca BMW pod działaniem alkoholu i narkotyków. Jechał w terenie zabudowanym ponad 100km/h.

Ponad pół promila alkoholu w organizmie miał kierowca BMW zatrzymany przez ostrowską drogówkę. Powodem zatrzymania było przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie kilka gramów amfetaminy.Dodatkowo był pod jej działaniem. Za popełnione przestępstwa 27-latek odpowie przed sądem.

2 października po godzinie 8:00, policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW, który w jednej z wsi na terenie gminy Przygodzice przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna jechał ponad 100km/h. Podczas kontroli okazało się, że jest on nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad pół promila alkoholu. Policjanci znaleźli też przy nim amfetaminę. Dodatkowo okazało się, że 27- latek był pod jej działaniem. Okazało się, też pojazd, którym kierował mężczyzna nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grożą mu 3 lata więzienia.

Zobacz również …

(Visited 615 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz