Kto powalczy o mandat ? – Kandydaci do Rady Powiatu Nowotomyskiego

Okręg nr 1

gm. Kuślin, gm. Miedzichowo, gm. Lwówek liczba mandatów 5

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŚWIDERSKA Agnieszka 35 Chraplewo
2 LEŚNIAK Łukasz 35 Kuślin
3 SKRZYPCZAK Mirosław 24 Kuślin
4 PIASEK Agnieszka 47 Pakosław
5 GULCZYŃSKA Agata 25 Lwówek
6 KANIEWSKI Michał Sebastian 40 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DRĄG Konrad 40 Michorzewo
2 LUCH Katarzyna 46 Lipka Wielka
3 OSES Zbigniew Stanisław 51 Bolewice
4 FLENS-CHUDA Magdalena 41 Bolewice
5 STOPIERZYŃSKI Konrad 54 Wąsowo
6 BILEWSKA Mirela Barbara 44 Bródki
7 KOZŁOWSKI Marcin 38 Lwówek

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PILC Adam Sylwester 65 Zębowo
2 JANYGA Stanisława Magdalena 70 Głuponie
3 GÓRNY Krzysztof Stanisław 57 Lubień
4 ZERBE Piotr Franciszek 71 Wąsowo
5 STROIŃSKA Magdalena 21 Brody
6 DŁUGOSZ Anna Maria 31 Lwówek
7 PACHOLAK Krzysztof Piotr 39 Lwówek

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIGLA Edwin Stanisław 61 Wąsowo
2 GÓRAWSKA Dominika Anna 26 Łęczno
3 KAMIŃSKI Michał Jan 41 Lwówek
4 MARCINIAK Renata Elżbieta 52 Bolewice
5 KORNOSZ Halina Maria 60 Lwówek
6 KACZMAREK Elżbieta Anita 34 Grońsko
7 MARCINIAK Grzegorz Mieczysław 27 Bolewice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAŹMIERCZAK Arkadiusz Stanisław 60 Władysławowo
2 STAWIŃSKA Anna Elżbieta 35 Bolewice
3 JAROŃSKI Mariusz Jerzy 50 Nowy Tomyśl
4 GROCHOWSKA Beata 40 Głuponie
5 CZEKAŁA Bartłomiej Ludwik 36 Bródki
6 PUSTKOWIAK Dagmara 29 Nowy Tomyśl
7 FRAŃSKI Hubert 39 Lewiczynek

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAMYSZEK Sylwester 59 Głuponie
2 KASPERCZAK Marek 34 Lwówek
3 HAŁAS Justyna 31 Chraplewo
4 BISKUP Joanna 33 Lwówek
5 STĘPINSKI Robert Sławomir 48 Chmielinko

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŁODYGA Maciej Michał 37 Nowy Tomyśl
2 BRYŁKA Norbert Kazimierz 49 Lwówek
3 WŁODARCZYK Anna Izabela 45 Lipka Wielka
4 LISEK Agnieszka 32 Przyłęk
5 JARNUT Justyna 26 Lwówek
6 BARTKOWIAK Andrzej 43 Brody
7 NAPIERAŁA Eugeniusz




Okręg nr 2

gm. Opalenica liczba mandatów 4

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ROJEK Karol 33 Michorzewko
2 GANDA Joanna Teresa 40 Opalenica
3 NAPIERAŁA Jan 62 Porażyn
4 OKIENKO Donata 53 Uścięcice
5 ŚWIĄTEK Ewa Janina 52 Boruja Kościelna
6 DUDA Marek Stanisław 50 Rudniki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CECUŁA Grzegorz Rafał 47 Opalenica
2 KĄKOLEWSKI Patryk Miłosz 36 Opalenica
3 JUSKOWIAK Michał 53 Wojnowice
4 MORTKA Lilianna 50 Wojnowice
5 KASPERSKA Sylwia 39 Dakowy Mokre

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUKAWA Hubert 34 Terespotockie
2 ZIENKIEWICZ Waldemar 43 Rudniki
3 KACZMAREK Dorota Maria 46 Opalenica
4 GAWRON Mateusz 28 Opalenica
5 ADAMCZAK Anna 36 Kozłowo
6 DUNAJSKA Hanna Maria 34 Troszczyn

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GALAS Maria Teresa 63 Opalenica
2 NAPIERAŁA Władysław Leon 65 Opalenica
3 DRĄG Marzena 45 Porażyn
4 WEYMANN Bernard Stanisław 65 Terespotockie
5 WILCZYŃSKI Jacek 56 Jastrzębniki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LABOK Krzysztof Józef 59 Sielinko
2 SZYMAŃSKA Joanna Maria 39 Opalenica
3 NOWAK Krzysztof Leszek 34 Terespotockie
4 GROMADZKA Elżbieta Maria 54 Porażyn Ośrodek

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DYDERSKI Dominik 36 Opalenica
2 MATERNIK Roman Mieczysław 72 Opalenica
3 GRZEŚKOWIAK Urszula 57 Opalenica
4 SATEJA Andrzej Hubert 48 Opalenica
5 DZIECHCIAREK Małgorzata 39 Terespotockie




Okręg nr 3

gm. Nowy Tomyśl liczba mandatów 7

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BRAMBOR Marcin Mateusz 31 Nowy Tomyśl
2 MAĆKOWIAK Jarosław 45 Paproć
3 KOMOROWSKA-KUBICKA Marta 35 Nowy Tomyśl
4 WLEKŁY Tomasz Jerzy 56 Nowy Tomyśl
5 KOWALCZYK Monika 40 Sękowo
6 SZYMAŃSKI Włodzimierz Paweł 58 Nowy Tomyśl
7 PIOSIK Iwona 42 Nowy Tomyśl
8 PIEPRZYK Jacek 41 Bukowiec
9 PIECHOWIAK Patrycja 26 Opalenica

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUCZYŃSKI Tomasz 58 Nowy Tomyśl
2 PIEKARCZUK Maria 58 Sątopy
3 ŚLICZNER Wojciech Rafał 42 Boruja Kościelna
4 SZOFER-PAJCHROWSKA Ewelina 39 Glinno
5 NOWAK Janusz Jerzy 66 Nowy Tomyśl
6 GENDERA Mirosława Zofia 56 Nowy Tomyśl
7 KACZMAREK Sławomir Łukasz 34 Paproć
8 PERZ Marzena Irena 50 Bukowiec
9 KOSTECKI Piotr 56 Glinno

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOTOMYŚLANIE.

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RADWAN Tomasz 44 Nowy Tomyśl
2 BRONOWICKI Ryszard 69 Stary Tomyśl
3 DROŻDŻAL Adam 42 Boruja Nowa
4 HANDZEWNIAK Dominik 41 Paproć
5 CHWALISZ-POTRAWIAK Maria 65 Nowy Tomyśl
6 NADSTOGA-CZARNECKA Izabela 35 Jastrzębsko Stare
7 STOLAREK Marzena Agnieszka 45 Glinno
8 PAWLAK Jeremiasz 41 Glinno
9 MICHAŁEK-ZBORAŁA Agata Krystyna 37 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GRUSZKA Renata Anna 50 Glinno
2 MARKOWSKI Zbigniew 67 Nowy Tomyśl
3 PERZ Monika Magdalena 44 Nowy Tomyśl
4 POZNAŃSKA Małgorzata 52 Nowy Tomyśl
5 KOZOWSKA Alina Małgorzata 63 Nowy Tomyśl
6 MATUSZEWSKI Ryszard Michał 63 Boruja Kościelna
7 SŁOCIŃSKI Stefan Andrzej 71 Bukowiec
8 PŁOŃSKI Czesław 65 Wytomyśl
9 ZAWARTY Lech Piotr 58 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WILKOSZARSKI Paweł 48 Nowy Tomyśl
2 WICHTOWSKI Marek Hubert 66 Nowy Tomyśl
3 BĄKOWSKA Daria 44 Glinno
4 JANKIEWICZ Przemysław 38 Nowy Tomyśl
5 GRZEŚKOWIAK Małgorzata Maria 48 Nowy Tomyśl
6 MAŃKA Łukasz 37 Glinno
7 KUBALA-RATAJCZAK Barbara 41 Nowy Tomyśl
8 GEISLER Alicja Maria 51 Nowy Tomyśl
9 SARA Rafał Wojciech 46 Paproć

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOZECKI Ireneusz Władysław 70 Stary Tomyśl
2 HRECZYŃSKA Genowefa Stanisława 64 Nowy Tomyśl
3 GÓRNY Bogdan Wojciech 69 Chojniki
4 BRYCH Mariusz 45 Bukowiec
5 LESZCZYŃSKI Tomasz 39 Sątopy
6 KĘDZIA-KLUJ Magdalena Małgorzata 42 Nowy Tomyśl
7 KORTUS Mirosława Elżbieta 65 Nowy Tomyśl
8 KASPRZAK Józef 66 Nowy Tomyśl
9 BRONKA Justyna Zofia 42 Paproć

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FRĄCKOWIAK Adam Hieronim 71 Nowy Tomyśl
2 KRÓL Jolanta 57 Róża
3 CHALASZ Waldemar Andrzej 59 Nowy Tomyśl
4 DYMOWŁOK Janusz Paweł 52 Nowy Tomyśl
5 WIĘCH Gabriela 66 Nowy Tomyśl
6 ŁOPUSIEWICZ Krzysztof Zygmunt 63 Glinno
7 PRZYBYLAK Ewa Grażyna 45 Przyłęk
8 RAU Andrzej 51 Boruja Kościelna
9 WEBER Agnieszka Lidia 44 Glinno

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SKRZYPCZAK Jan Aleksander 58 Jastrzębsko Stare
2 PRONOBIS Krystyna Teresa 58 Glinno
3 RĄBALSKI Witold 54 Chojniki
4 TOMCZYK Marcin 40 Nowy Tomyśl
5 SZULC Rajmund 61 Cicha Góra
6 PIELUCH Antonina 53 Paproć
7 AST-BARAN Joanna 44 Nowy Tomyśl
8 BŁAŻEJCZYK Piotr Andrzej 30 Nowy Tomyśl




Okręg nr 4

gm. Zbąszyń

liczba mandatów 3

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LEŚNY Leszek Józef 70 Zbąszyń
2 RUCIOCH Adam Andrzej 55 Łomnica
3 BINIAŚ Ewa 50 Zbąszyń
4 OLSZEWSKA Izabela Danuta 45 Strzyżewo
5 RACZKOWIAK Irena Aniela 63 Perzyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FELIŚ Magdalena Teresa 41 Strzyżewo
2 BRZEZIŃSKA Wanda Zofia 65 Zbąszyń
3 BUCZKOWSKA Natalia Maria 26 Perzyny
4 MAŃKOWSKI Grzegorz Adam 30 Zbąszyń
5 RUGAŁA Jerzy Władysław 72 Zbąszyń

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WILKOŃSKI Andrzej Zbigniew 60 Zbąszyń
2 SZCZECHOWICZ Tomasz Kazimierz 51 Zbąszyń
3 GAJDECKA Joanna Justyna 39 Zbąszyń
4 CHŁOPEK Dariusz Andrzej 49 Zbąszyń
5 MACIEJEWSKA Marta 30 Zbąszyń

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SIERATOWSKI Kamil Adam 40 Zbąszyń
2 WITKE Izabella Agnieszka 39 Nądnia
3 GAJEWSKI Łukasz Józef 39 Chrośnica
4 SOŁTYSIK-ŚLIWA Anna 41 Strzyżewo

5

KAMIŃSKA Gabriela Katarzyna 55 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KRYM Krzysztof 39 Nowe Jastrzębsko
2 KOWALSKA Agnieszka Maria 26 Glinno
3 WITTIG Bogusław Edward 63 Zbąszyń

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FRĄCEK Justyna Małgorzata 42 Zbąszyń
2 PANKOWSKA-RODAK Karina Helena 46 Strzyżewo
3 OLEJNICZAK Michał 23 Wytomyśl
4 DĄBROWSKI Dariusz 32 Chrośnica

źródło: /wybory2018.pkw.gov.pl/

Zobacz również …

 







Dodaj komentarz