Kto zostanie radnym Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu ? – LISTA KANDYDATÓW

Listy kandydatów

Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Miejska w Nowym Tomyślu 6146 6 5 38

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYMKOWIAK Piotr Jerzy 52 Nowy Tomyśl
2 KASPRZAK Grzegorz Mirosław 46 Nowy Tomyśl
3 KACZMAREK Agnieszka Alicja 48 Nowy Tomyśl
4 KOSTRZEWSKA Elżbieta Maria 63 Nowy Tomyśl
5 PILZ Maciej 48 Nowy Tomyśl
6 TOBYS Beata 43 Nowy Tomyśl
7 HALASZ Radosław Piotr 39 Paproć

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOBERLING-MACH Katarzyna Anna 30 Nowy Tomyśl
2 PERZ-RAMICKA Ewa Violetta 48 Nowy Tomyśl
3 KARBOWSKA Jolanta 45 Nowy Tomyśl
4 RUTA Wojciech 57 Nowy Tomyśl
5 STANKIEWICZ Piotr 34 Nowy Tomyśl
6 ZAWARTA Ewa 47 Nowy Tomyśl
7 FLIEGER Jacek Tadeusz 44 Glinno
8 MICHALCZAK Mieczysław 62 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 HIBNER Włodzimierz Andrzej 43 Nowy Tomyśl
2 GÓRCZYŃSKI Rafał Łukasz 41 Przyłęk
3 MARCINIAK Katarzyna 42 Nowy Tomyśl
4 MOLENDA-GAŁGANEK Agnieszka 42 Nowy Tomyśl
5 STACHOWIAK-SZYMAŃSKA Arleta 45 Nowy Tomyśl
6 SZEFFNER Krzysztof Antoni 43 Nowy Tomyśl
7 WLEKŁY Tomasz 34 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ANTUSZEWSKI Tomasz Antoni 51 Cicha Góra
2 SKRZYPCZAK Jakub Kazimierz 30 Nowy Tomyśl
3 CZARNECKA-PILZ Bożena Mieczysława 49 Nowy Tomyśl
4 PIETRZAK Justyna Maria 45 Nowy Tomyśl
5 ADAMCZYK Monika Maria 35 Nowy Tomyśl
6 AMBROZIK Jakub Franciszek 37 Nowy Tomyśl
7 URYZAJ Karolina 43 Glinno
8 JÓZEFOWSKI Ireneusz Józef 66 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 POLAŃSKI Adam Paweł 40 Nowy Tomyśl
2 KLIMKO Jan 59 Nowy Tomyśl
3 KOZIEŁ Marta Danuta 29 Glinno
4 KONIECZNY Stanisław 66 Glinno
5 KROMA Agnieszka 31 Nowy Tomyśl
6 BARSZCZEWSKA Marzena Barbara 42 Nowy Tomyśl
7 BARAŃSKA Agnieszka Magdalena 26 Nowy Tomyśl
8 DEMBIECKI Zbigniew Jan 47 Nowy Tomyśl




Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Miejska w Nowym Tomyślu 5381 5 5 35

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WAŁĘSA Andrzej Zdzisław 63 Nowy Tomyśl
2 WILKOSZARSKA Krystyna 72 Nowy Tomyśl
3 NOWAK Ryszard Stanisław 63 Nowy Tomyśl
4 DUDEK Lidia Małgorzata 42 Nowy Tomyśl
5 SZYMAŃSKI Jędrzej 37 Glinno
6 KASPERKIEWICZ Barbara 53 Nowy Tomyśl
7 ZALEWSKI Grzegorz Piotr 39 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAFFLER Elżbieta 60 Nowy Tomyśl
2 JAROSZ Michał 37 Nowy Tomyśl
3 WOLANIN Beata 44 Nowy Tomyśl
4 JANDY Barbara 64 Nowy Tomyśl
5 LASKOWSKI Wojciech 46 Nowy Tomyśl
6 ROŚCISZEWSKI Michał 36 Nowy Tomyśl
7 SZOFER Adam Paweł 33 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MICHALCZAK – WOŹNIAK Emilia Ewa 35 Nowy Tomyśl
2 KASPRZAK Adrian Józef 26 Nowy Tomyśl
3 ŚLIWA Ryszard Marian 63 Nowy Tomyśl
4 MATUSZCZAK Zenon 72 Nowy Tomyśl
5 HEWCZUK Natalia Agnieszka 37 Nowy Tomyśl
6 SZCZECIŃSKA Agnieszka 35 Nowy Tomyśl
7 KACZOR Marek 39 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ANDRYSZCZYK Wojciech Antoni 72 Nowy Tomyśl
2 HELIŃSKA Joanna Izabela 36 Nowy Tomyśl
3 ORWAT Krzysztof 58 Nowy Tomyśl
4 TABACZYŃSKI Rafał 51 Nowy Tomyśl
5 TOMASZEWICZ Tomasz 45 Nowy Tomyśl
6 TUCZYK Justyna 43 Nowy Tomyśl
7 ZBORALSKA Magdalena Weronika 24 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KURZAWSKI Mateusz Piotr 59 Paproć
2 PARNIEWICZ Renata Maria 62 Paproć
3 CZAIŃSKI Grzegorz Stanisław 55 Nowy Tomyśl
4 KWIECIEŃ Łukasz 31 Nowy Tomyśl
5 STANISŁAWIAK Sylwia Anna 45 Nowy Tomyśl
6 DOLECKA Grażyna Anna 57 Nowy Tomyśl
7 RAJ Janusz 70 Nowy Tomyśl




Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Miejska w Nowym Tomyślu 4621 5 5 31

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MARKIEWICZ Artur Marek 45 Boruja Kościelna
2 SZOTT Aniela 62 Boruja Kościelna
3 KONIECZNY Radosław Krzysztof 47 Boruja Nowa
4 NOWAK Monika Maria 44 Nowy Tomyśl
5 TREPIŃSKI Krzysztof Piotr 60 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MATUSIAK Tomasz 39 Boruja Nowa
2 NAWROT Bogusław Andrzej 56 Przyłęk
3 BIELAWA Maciej Franciszek 38 Paproć
4 NOWICKA Anna Maria 52 Sękowo
5 WOŹNIAK Genowefa Gabriela 63 Jastrzębsko Stare

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NOWICKA-KACZMAREK Sylwia 39 Boruja Nowa
2 MISIAK Kazimierz 62 Paproć
3 RUPA Krzysztof 55 Cicha Góra
4 KRET Radosław Tomasz 44 Boruja Kościelna
5 HEINRICH Przemysław Marcin 39 Boruja Kościelna
6 ŁUKA Aldona Magdalena 37 Jastrzębsko Stare
7 TARKAWIAN Katarzyna 46 Sękowo

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KORNOSZ Rafał Łukasz 22 Boruja Kościelna
2 KRZESZOWSKI Henryk 66 Jastrzębsko Stare
3 MACIEJEWSKA Żaneta Anna 31 Boruja Kościelna
4 MAKARSKI Łukasz 29 Boruja Kościelna
5 PROTAS Piotr 61 Sękowo
6 PRZYBYLAK Zuzanna 22 Przyłęk
7 WACHOWIAK Katarzyna Danuta 37 Paproć

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RATAJCZAK Marek Wojciech 47 Cicha Góra
2 PRZYBYLSKA Marta 30 Jastrzębsko Stare
3 PIERZYŃSKA Bożena 57 Szarki
4 BĄBELEK Katarzyna Małgorzata 24 Nowy Tomyśl
5 GAJEWSKI Roman Leon 51 Boruja Kościelna
6 BOMBELEK Agnieszka Ewa 39 Przyłęk
7 KSIĄG Tomasz Andrzej 35 Boruja Nowa




Okręg nr 4

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Rada Miejska w Nowym Tomyślu 4272 5 5 33

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DĘBSKA Ilona Katarzyna 44 Nowy Tomyśl
2 PRZYBYLAK Sławomir 47 Stary Tomyśl
3 KAŹMIEROWSKA Iwona Elżbieta 43 Wytomyśl
4 KACZMAREK Agnieszka Jadwiga 39 Bukowiec
5 KURZAWA Maciej 54 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FRAŃSKI Łukasz Szymon 42 Glinno
2 SZUŁCZYŃSKA Marzena 41 Glinno
3 JANDY Mateusz Bartłomiej 40 Sątopy
4 FRIEDRICH Estera Katarzyna 38 Glinno
5 LIPIECKI Błażej Tomasz 35 Wytomyśl
6 OBORNY Radosław Paweł 36 Stary Tomyśl
7 PRZYBYLAK-RADECKA Iwona 34 Bukowiec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZCZECHOWIAK Mieczysław Jan 64 Róża
2 DRĄŻKOWIAK Leszek Tadeusz 61 Bukowiec
3 DĘBICKA Monika 33 Stary Tomyśl
4 BRZOSTOWSKI Ryszard 67 Glinno
5 DOLEWA Barbara Janina 68 Glinno
6 LEMAŃSKA Monika Anna 35 Glinno
7 KASPERCZAK Bernard Tomasz 47 Nowy Tomyśl

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CHALASZ Łukasz Waldemar 36 Paproć
2 JĘDRZEJCZAK Elżbieta 49 Nowa Róża
3 KRYM Adam Andrzej 65 Stary Tomyśl
4 ROSIAK – RUCIAK Małgorzata 39 Glinno
5 SIUDA Tomasz 43 Bukowiec
6 STROŃSKA Jolanta Elżbieta 48 Nowy Tomyśl
7 WLEKŁY Łukasz 30 Bukowiec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WILGOWICZ Iwona Maria 51 Bukowiec
2 PRONOBIS Łukasz 33 Glinno
3 PŁOŃSKA Ewa Dorota 37 Wytomyśl
4 ŁESZYK Marlena Anna 41 Stary Tomyśl
5 LISEK Natalia Anna 28 Glinno
6 SOBCZAK Arkadiusz 54 Glinno
7 WOJDYŁO Leszek Józef 46 Glinno

źródło: /wybory2018.pkw.gov.pl/

Zobacz również…

 







Dodaj komentarz