Jubileuszu 35-lecia Klubu Osiedlowego Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu

W czwartek, 24 sierpnia br. starosta nowotomyski Ireneusz Kozecki uczestniczył w jubileuszu 35-lecia Klubu Osiedlowego w Nowym Tomyślu.


Uroczystość otworzyła kierownik Klubu Osiedlowego – Elżbieta Kaffler, która powitała zaproszonych gości. Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej – Zbigniew Markowski przybliżył przybyłym na jubileusz historię powstania Klubu oraz etapów jego rozwoju. Podczas wystąpienia, starosta nowotomyski wręczył kierownik Klubu Osiedlowego list gratulacyjny z okazji jubileuszu oraz skromny upominek. Z okazji jubileuszu wyświetlony został film przedstawiający działalność Klubu od jego założenia po dzień dzisiejszy. Podczas koncertu jubileuszowego na osiedlowej scenie wystąpili m. in.: Zespół wokalny Jarzębina, Sandra Rugała, Marita Herla, Rafał Putz, Paweł Lisek czy Oliwia Tomaszewicz. Wiele z tych osób z Klubem związanych jest od dziecka i to właśnie tam odkrywali swój wokalny talent.
Po części artystycznej, goście zostali zaproszeni na poczęstunek, gdzie mieli okazję do kuluarowych rozmów oraz wspomnień z bogatej, bo przecież 35. letniej przeszłości Klubu.

Powiat Nowotomyski


(Visited 227 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz