INEA Stadion zyska nowe oznakowanie

Rozpoczęła się wymiana oznakowania informacyjnego na INEA Stadionie. W tygodniu poprzedzającym mecz rocznicowy przy Bułgarskiej pojawiła się ekipa monterów, która zajmie się montażem ponad 60 tablic. W sumie będzie ich kilkaset.

– Do dziś na INEA Stadionie wykorzystywane jest oznakowanie przygotowane jeszcze na UEFA Euro 2012. W okresie przejściowym będzie można zauważyć właśnie to i zupełnie nowe, z odświeżoną szatą graficzną, którego zadaniem jest przede wszystkim jak najbardziej precyzyjne informowanie kibica, który gości na Bułgarskiej – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu Promocji i Reklamy Lecha Poznań.

Wymiana oznakowania stadionowego to odpowiedź na sugestie kibiców, które znalazły się w przeprowadzonej w zeszłym roku ankiecie, która zresztą już wkrótce zostanie przeprowadzona ponownie. – Zależy nam na tym, żeby kibic, który przychodzi na stadion nie tylko mógł przeżywać tu przepiękne emocje na trybunach, ale także by czuł się tu dobrze, wygodnie i żeby zawsze miał poczucie, że klub dba o jego komfort w każdym momencie – wyjaśnia Terpiłowski.

W pierwszym etapie wymienionych zostanie ponad 60 tablic, które znajdują się przy wszystkich bramach wejściowych na INEA Stadion, w drodze i na samej Trybunie Prasowej. W sumie na obiekcie przy Bułgarskiej zostanie wymienionych kilkaset elementów oznakowania informacyjnego, a cały proces może zająć nawet 2-3 lata.

lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

(Visited 72 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz