Hop-Chop BarberShop – miejsce w 100% tylko dla mężczyzn!

Skórzane fotele, ogromne lustra w ciężkich, drewnianych ramach i stylowe wnętrze rodem z amerykańskiego filmu. Do tego szklaneczka Jim Beam’a i stylowa fryzura. Brzmi nierealnie? A jednak – takich miejsc w Polsce jest tylko 9, w tym najnowsze w Starym Browarze.


Mowa o Hop-Chop BarberShop, który rozpoczął działalność na Dziedzińcu Sztuki!

Pierwszy w Poznaniu Hop-Chop BarberShop to męski zakład fryzjerski, którego główną ideą jest zapewnienie swoim klientom prostych, ale najwyższej jakości usług. Prócz klasycznych, fryzur, panowie mogą również pielęgnować tam brody, korzystając z takich usług jak trymowanie czy golenie przy pomocy brzytwy oraz z użyciem gorących ręczników i olejków pielęgnacyjnych.

Hop-Chop, zlokalizowany za restauracją Weranda Lunch & Wine, przy wejściu do 5 gwiazdkowego hotelu Blow Up Hall 5050, ma 48 m2 powierzchni. Wystrój wnętrza salonu to klimat retro. Czerwona cegła na ścianach i wzór szachownicy na podłodze idealnie wpisują się w klimat Starego Browaru. Dominujące kolory to szarość i czerń. Stylowej całości dopełniają drewniane elementy wykończenia i old schoolowe skórzane fotele.

Jak wygląda wizyta w Hop-Chop BarberShop? Jej klimat oddaje poniższe video:
Rezerwacji wizyt w salonie można dokonać osobiście, telefonicznie lub on-line. Ostatnia z opcji to idealne rozwiązanie dla zapracowanych mężczyzn – pozwala dokładnie sprawdzić dostępne termin, a także z góry poznać czas zakończenia wizyty, bez wychodzenia z domu. Istnieje również możliwość zainstalowania aplikacji umożliwiającej dokonywanie rezerwacji przez smartphone. Jak przystało na miejsce, w którym dobrze czuć się będzie każdy mężczyzna, ojcowie przychodzący z synami mogą skorzystać ze specjalnego rabatu. W salonie można również dokonać zakupu karty upominkowej i sprezentować bliskiemu mężczyźnie chwilę dla relaksu i wyglądu u prawdziwego barbera.


Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 426 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz