DRZWI OTWARTE poznańskiego oddziału ZKwP

Serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE poznańskiego oddziału ZKwP!

Już 7 lipca 2024 otwieramy drzwi naszego Oddziału dla wszystkich zainteresowanych kynologią!

Marzysz o psie rasowym?Nie wiesz jaka rasa będzie odpowiednia dla Ciebie?
A może nie wiesz, jak zacząć przygodę z wystawami i szkoleniami?
Tego dnia dowiesz się wszystkiego w jednym miejscu!
A może masz psa zarejestrowanego w ZKwP, ale chcesz wiedzieć więcej o noseworku lub groomingu? Koniecznie wpadnij do nas!

Kiedy?
7 lipca 2024 w godzinach 11-16

Gdzie?
Ul. Piwoniowa 16 w Poznaniu

Dlaczego warto przyjść?
* na miejscu spotkacie kierowników wszystkich sekcji, którzy doradzą przy wyborze rasy, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wystawowym oraz hodowlanym!

* możliwość spotkania z behawiorystami, groomerami, szkoleniowcami- to oni podpowiedzą jak zadbać o dobre maniery psa, o jego szatę oraz zaspokajanie psich potrzeb. Jeśli planujesz zakup szczenięcia, to właśnie oni doradzą co robić, aby życie z psem było przyjemne dla obu stron.

* doświadczeni hodowcy podzielą się swoim doświadczeniem i pasją, wiedzą o życiu codziennym z psem, ale też związanymi z tym aspektami wystawowymi i hodowlanymi

* pokazy groomingowe- wszystko o psim fryzjerstwie! A wiedzcie, że to sztuka niełatwa, a niezwykle istotna! Jak zadbać o białą szatę pupila? Po co psu papiloty i jak ich używać! Na dniach otwartych zapytasz o wszystko!

* pokazy szkoleniowe, nosework, psi fitness- wszystko co możesz robić ze swoim psem! Rasowy pies to nie tylko piękny wygląd, ale również różne potrzebny zależne od rasy! A zmęczony i spełniony pies to szczęśliwy pies!

* porady handlingowe- w naszym spotkaniu uczestniczyć będą doświadczeni sędziowie, handlerzy oraz wystawcy. To od nich dowiesz się po co jeździ się z psem rasowym na wystawy i na co sędziowie zwracają uwagę. Wystawcy zdradzą jak się na takie wydarzenie przygotować, a handlerzy podzielą się sztuką wystawiania psa.

DRZWI OTWARTE to wspaniała okazja do wkroczenia w świat kynologii i zdobycia wiedzy z wielu jego dziedzin w jednym miejscu. To też doskonałe miejsce poszerzenia swojej wiedzy dla Członków naszego oddziału.

A do tego przemiła atmosfera i wspaniali ludzie.
A co najważniejsze- PSY!

Zapraszamy i czekamy na Was!

ZKwP Poznań

 

 

(Visited 102 times, 1 visits today)

Leave a Reply