Debiutujący barman okazał się złodziejem

Kryminalni ze Śremu zatrzymali 33-letniego złodzieja, debiutującego barmana. Amator cudzej własności ukradł ponad trzy tysiące złotych w miejscu swojej nowej pracy, a następnie przegrał skradziony łup w poznańskim kasynie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.


23 października br. o godz. 07.30 dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w jednym z barów w Śremie skradziono 3300 złotych. Były to pieniądze pochodzące z utargu. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili kto minionej doby pracował w barze i kto mógł mieć kontakt z pieniędzmi z utargu. Po nitce do kłębka i wszystko zaczęło wskazywać na to, że złodziejem jest nowy barman, 33-letni mieszkaniec Śremu, który dopiero niedawno rozpoczął pracę.

Kryminalni, jeszcze tego samego dnia, zatrzymali 33-latka w miejscu jego zamieszkania. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko półtora promila alkoholu w organizmie i trafił do policyjnego aresztu.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Debiutujący barman faktycznie ukradł ze swojego nowego miejsca pracy 3300 złotych i pojechał z nimi do Poznania. Tam w kasynie przegrał wszystkie skradzione pieniądze.

33-letni amator cudzej własności usłyszał zarzut kradzieży i został przesłuchany. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu więzienie.

(Visited 229 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz