Darmowe letnie treningi na parkowym trawniku w Starym Browarze

Miodowe Lato w Starym Browarze ma być sielskie! A czy jest coś przyjemniejszego niż ruch na świeżym powietrzu? Od czerwca ponownie można uczestniczyć w cotygodniowych otwartych zajęciach z jogi w Parku. W każdy wtorek o godzinie 18:00 Stary Browar i trenerzy z Magiel Fitness Klub zapraszają do wspólnych ćwiczeń. Dla szukających bardziej dynamicznych form aktywności fizycznej instruktorzy nowej butikowej siłowni Harder przygotowali czwartkowe treningi obwodowo-stacyjne.
W rekordowe dni poprzedniego lata jogę w Parku Starego Browaru ćwiczyło około 200 osób. Miejsca wystarcza dla każdego, a instrukcje prowadzących są dodatkowo nagłośnione. Widok setki osób synchronicznie wykonujących kolejne pozycje asany w cieniu parkowych kasztanowców robi wrażenie.

Wtorki z darmowymi zajęciami jogi

Do zajęć można dołączyć także tego lata, w każdy wtorek o godzinie 18:00. Wstęp jest darmowy, wystarczy przynieść swoją matę do ćwiczeń. Warto założyć wygodny strój, zapewniający swobodę ruchu. Pierwsza Joga w Parku odbędzie się 4 czerwca. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów z poznańskiego Fitness Klubu Magiel. Program ćwiczeń dostosowany jest także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jogą.

Profesjonalny fitness na trawie

Dla amatorów “mocniejszych wrażeń” niespodziankę przygotował nowy butikowy klub fitness w Starym Browarze – Harder. Już 6 czerwca rozpocznie się seria aktywnych czwartków – darmowych treningów z instruktorami siłowni. Zajęcia w Parku Starego Browaru odbywać się będą w każdy czwartek o godzinie 18:00, potrwają godzinę i obejmować będą m.in. początkową rozgrzewkę i końcowy stretching.

Kompleksowy trening Harder bazuje na metodach obwodowej (ćwiczenia zwiększające wytrzymałość i poprawiające kondycję) i stacyjnej (ćwiczenia poszczególnych grup mięśniowych). Zajęcia stworzono z myślą o osobach, które dążą do uzyskania wszechstronnej sprawności, szybkiej eliminacji tkanki tłuszczowej i wzmocnienia całego ciała. Trenerzy pokażą, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia wielostawowe bazujące na ruchach anatomicznych. Każdy trening będzie dedykowany innym partiom ciała, dostępne będą też różne przyrządy: kettlebell, skakanka, hantle, maty, stepy, sztangi, itp. Klub Harder w Starym Browarze zostanie otwarty w lipcu. Informacje na temat karnetów można uzyskać na stoisku Klubu w Pasażu.

Miodowe Lato aktywnie, edukacyjnie i kulturalnie

Wstęp na wszystkie letnie wydarzenia w Parku Starego Browaru jest darmowy. Oprócz regularnych zajęć z jogi, treningów Harder i seansów letniego kina (ruszają ponownie w lipcu), w ostatnie niedziele w czerwcu i lipcu odbędą się rodzinne pikniki edukacyjne Pszczele Niedziele i koncerty gwiazd The Voice Kids.

Joga i kino w parku to jedne z najbardziej lubianych przez Poznaniaków letnich wydarzeń w naszym kalendarium – mówi Joanna Tupalska, dyrektor marketingu Starego Browaru. Co roku wzbogacamy je nowymi inicjatywami, takimi jak aktywne czwartki z Harder. Nasze hasło na nadchodzące wakacje to “Miodowe Lato”. To z jednej strony sielska atmosfera, która naturalnie tworzy się w Parku z pierwszym dniem, kiedy na trawnikach ustawiamy leżaki. Z drugiej – w tym sezonie będziemy edukować. Chcemy, żeby nasi klienci poszerzyli swoją wiedzę o pszczołach! Najważniejszy jednak jest relaks, a ten zapewnimy gościom naszymi sportowymi zajęciami na świeżym powietrzu i seansami Kina na Dziedzińcu, które powraca do Starego Browaru już w lipcu!

Miodowe Lato w Starym Browarze – zajęcia sportowe w Parku

 Joga w Parku

Każdy wtorek od 4 czerwca do końca sierpnia*

Godz. 18:00

Park Starego Browaru

Wstęp wolny

 

Trening z Harder

Każdy czwartek od 6 czerwca do końca sierpnia*

Godz. 18:00

Park Starego Browaru

Wstęp wolny

 

*w razie niepogody zajęcia nie odbędą się

 

 

(Visited 153 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz