Ciężkie pojazdy wojsk USA w rowie ! Pomoc również ugrzęzła, ruch na drodze był zablokowany [ZDJĘCIA, FILM]

Na naszych drogach w ostatnim czasie dochodzi do szeregu groźnych, bardziej lub mniej niebezpiecznych zdarzeń drogowych.


Jednak tego typu zdarzenia o którym informuje Trzemeszno24.info nie są zbyt częste:

Jak czytamy na portalu Trzemeszno24.info:

Amerykanie ugrzęźli w Lubiniu

Do niecodziennego zdarzenia doszło dzisiejszego poranka w Lubiniu. Zestaw ciężkich pojazdów, należących do amerykańskiej armii, ugrzązł w przydrożnym rowie. To jednak był dopiero początek kłopotów wojskowych zza oceanu.
Jak przekazał nam jeden z żołnierzy, w holowanym pojeździe doszło do zablokowania hamulców. Amerykanie zjechali z drogi celem sprawdzenia usterki – wtedy pod pierwszym z samochodów zapadła się ziemia.


Do wydobycia pojazdów niezbędny był przyjazd kolejnego holownika, który wyciągnął unieruchomiony pojazd. Gdy wydawało się, że sytuacja została opanowana, do rowu wpadł holownik, który przed chwilą wyciągał pechowca.

W tej sytuacji armia amerykańska musiała zdać się na pomoc polskiego przedsiębiorcy. Przy pomocy ciężkiego sprzętu trzemeszeńskiej firmy Truck Serwis sytuacja na drodze została sprawnie opanowana. Miejsce zdarzenia zabezpieczała policja oraz żandarmeria wojskowa.

Ruch na drodze był zablokowany, wyznaczono objazdy

Fot.Maciej Nowaczyk / Trzemeszno24.info

 

Czytaj również …
 

(Visited 3 993 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz