Byłeś świadkiem tego zdarzenia? Skontaktuj się z Policją ! W tym poważny wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dwójka dzieci

Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek, 11 stycznia 2018 około godzinie 13:30 w Lulkowie w gminie Gniezno.


W szczególności proszone są osoby, które mają informacje na temat cech identyfikacyjnych samochodu ciężarowego z naczepą, który bezpośrednio przed zdarzeniem był wyprzedzany przez Opla Vectrę, który następnie dachował.

O wypadku pisaliśmy w artykule, który dostępny jest pod adresem:Świadkowie powyższego wypadku, w szczególności osoby, które mają informacje na temat cech identyfikacyjnych (numer rejestracyjny, kolor, marka) samochodu ciężarowego z naczepą, który bezpośrednio przed zdarzeniem był wyprzedzany przez Opla Vectrę proszeni są o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie sierż. sztab. Arturem Wieczorkowskim pod numerem telefonu 61 426-02-77 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła II 2, budynek A, pokój 213.(Visited 632 times, 1 visits today)

Leave a Reply