Beauty Fly Fitness & Dance Studio – nowy klub w Poznaniu [ZDJĘCIA, FILM]

Beauty Fly Fitness & Dance Studio- nowy klub w Poznaniu ul. Reymonta 5/5

Klub stworzony z myślą o nowatorskich zajęciach fitness. Oferujemy takie zajęcia, jak: – bungee fitness (młodzież, dorośli) – jumping boots (młodzież, dorośli) – dance (dzieci)

– treningi personalne
– imprezy okolicznościowe (urodziny, wieczory panieńskie, imprezy firmowe)

Trening Bungee Fitness jest nowatorską odmianą zajęć fitness. Podczas treningu uczestnik przymocowany jest do elastycznej liny – bungee.


Zajęcia okazują się zarówno świetną zabawą jak i wyczerpującym treningiem. Podczas treningu pracują mięśnie całego ciała a zwłaszcza gorset mięśniowy, mięśnie stabilizujący kręgosłup oraz pośladki. Uprząż podtrzymuje nas, dzięki czemu zmusza do wykonywania prawidłowych ruchów. Nie jest to trening tylko dla młodych, fit dziewczyn. Bardzo dobrze sprawdza się w ćwiczeniach z osobami otyłymi, gdyż dzięki odciążeniu liny eliminujemy nacisk na stawy i ich obciążanie. Bungee Fitness to specjalnie zaprojektowany sprzęt, set dla jednej osoby składa się z elastycznej liny i uprzęży, a także z elementów stalowych łączących pozostałe części. Każdy set można łatwo dostosować do wagi i rozmiaru uczestnika zajęć. Zajęcia dobrze zacząć ok. 10minut wcześniej, żeby każdy miał czas na odpowiednie przygotowanie. Maksymalny ciężar jaki udźwignie zestaw to 2300kg, natomiast realny to około 230 kg.
Klub prowadzi trener personalny i instruktorka fitness Joanna Kowalewska

facebook:

instagram: studiobeautyfly
strona internetowa: http://www.studiobf.pl/
tel. 517156854
adres: ul. Reymonta 5/5 Poznań

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.(Visited 482 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz