BARDZO GROŹNY WYPADEK DROGOWY! 5 osób, w tym trójka dzieci w wieku od 5 do 10 lat została przetransportowana do szpitala.

W piątek, 31 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00 na ulicy Gnieźnieńskiej w Niechanowie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowym. W wyniku wypadku 5 osób, w tym trójka dzieci w wieku od 5 do 10 lat została przetransportowana do szpitala.


Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem osobowym marki Renault, 52-letni letni mieszkaniec gminy Niechanowo jadąc od strony Witkowa podczas skrętu w lewo do marketu zderzył się czołowo z oplem kierowanym przez 33-letnią mieszkankę tej samej gminy jadącym w kierunku Witkowa. Wszystkie 5 osób podróżujące oplem zostały przetransportowane karetkami pogotowia do szpitala w Gnieźnie. Po udzieleniu pomocy medycznej kobieta wraz z dziećmi w wieku od 5 do 10 lat zostali przetransportowani do szpitala w Poznaniu, kolejny pasażer tego auta z obrażeniami ciała pozostał w szpitalu w Gnieźnie. Kierujący i pasażerka renault nie odnieśli obrażeń.

Jak ustalili policjanci wydziału ruchu drogowego uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Pojazdy zabezpieczono na parkingu depozytowym. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującego renault.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Witkowie.

zdjęcie – archiwum PSP w Gnieźnie

Zobacz również …

(Visited 950 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz