Amfetaminę zakopał w ogródku

W ręce kryminalnych z Trzcianki wpadł 34-latek, który na terenie przydomowego ogródka zakopał ponad 80 gramów amfetaminy. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat więzienia.


W minioną środę, tj. 14 sierpnia br. policjanci z trzcianeckiego komisariatu weszli na teren posesji, na której mieszka 34-latek. W trakcie przeszukania ogrodu, mundurowi znaleźli woreczek z białym proszkiem, który zakopany był w ziemi. Wstępne badanie testerem wykazało, że była to amfetamina. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 80 gramów tej substancji. Jej właściciel został zatrzymany i przewieziony na komisariat.

Podczas przesłuchania 34-latek przyznał się do posiadania amfetaminy. Jest on doskonale znany miejscowym stróżom prawa, był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe.

Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Karolina Górzna-Kustra/czarnkow.policja.gov.pl/

Zobacz również … 

(Visited 3 664 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz