Agresor w rękach grodziskich policjantów. W mieszkaniu ujawniono narkotyki

Grodziscy policjanci zostali pilnie wezwani na interwencje wobec agresywnego mężczyzny awanturującego się w jednym z mieszkań na terenie Grodziska Wielkopolskiego. 23-latek wybijał szyby i uszkodził drzwi.


Na miejscu funkcjonariusze doprowadzili do natychmiastowego obezwładnienia i zatrzymania agresora. W mieszkaniu znaleziono również narkotyki. Policjanci zatrzymali kolejnych troje młodych ludzi.

17 listopada br. w godzinach wieczornych grodziscy policjanci zostali zawiadomieni, że na terenie jednego z mieszkań w Grodzisku Wielkopolskim doszło do awantury, gdzie agresywny mężczyzna wybija szyby i kopie w drzwi. Policjanci będąc w mieszkaniu zostali zaatakowani przez agresora. Mężczyzna rzucił się z rękami na funkcjonariuszy próbując uciec z mieszkania. Policjanci przy użyciu środków przymusu bezpośredniego doprowadzili do jego obezwładnienia i ostatecznego zatrzymania. Agresywnym mężczyzną okazał się 23-letni mieszkaniec Grodziska Wielkopolskiego figurujący już w policyjnych kartotekach z uwagi na swoje wcześniejsze liczne przewinienia.

W mieszkaniu policjanci znaleźli sporą ilość suszu roślinnego będącego narkotykiem w postaci marihuany z zawartością szkodliwej substancji THC. W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali kolejnych troje młodych ludzi, którzy w tym czasie znajdowali się w mieszkaniu. Policjanci zabezpieczyli ponad 80 gr marihuany oraz kilkaset złotych w gotówce.

Młodzi mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego postąpili wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Kara jaka im grozi to nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Straty poniesione na skutek uszkodzeń powstałych w wyniku agresywnych działań 23-latka wyceniono na kilka tysięcy złotych. W myśl obowiązujących przepisów karnych grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(Visited 571 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz