4 dni, 4 zatrzymanych i zabezpieczone narkotyki

Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego oraz Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali czterech mężczyzn w okresie ostatnich czterech dni. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad 300 gram narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany.


Wszyscy właściciele nielegalnego towaru trafili do policyjnego aresztu. Grozi im teraz odpowiednio kara do 8 i 3 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymanym 28-latkiem interesowali sie od pewnego czasu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Gdy śledczy zebrali materiał, 21 listopada br. przystąpili do realizacji i zatrzymali mężczyznę na terenie województwa zachodniomorskiego. Policjanci podczas przeszukania mieszkania kryminalni zabezpieczyli ponad 70 gram narkotyków.

Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile w nocy z 22 na 23 listopada br. pełnili służbę na terenie Piły. W pewnym momencie zatrzymali do kontroli pojazd, którym kierował 38-letni mieszkaniec Piły. Podczas sprawdzania dokumentów, kierowca bardzo nerwowo się zachowywał. Jak się okazało podróżował on pod wpływem narkotyków i miał przy sobie ponad 200 gram amfetaminy.

Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego na terenie miasta podczas legitymowania zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające i substancje psychotropowe w postaci marihuany i amfetaminy. Nielegalny towar ukryty był w różnych częściach garderoby.

Czterech właścicieli nielegalnego towaru trafiło do policyjnego aresztu. Policjanci łącznie zabezpieczyli ponad 300 gram narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Zatrzymani to mieszkańcy Piły, województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego w wieku od 28 do 38 lat. Teraz za popełnione przestępstwa grozi im odpowiednio do 8 i 3 lat więzienia. 

Podkom. Żaneta Kowalska

(Visited 2 912 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz