25-latek BMW wjechał do rowu i uderzył w drzewo

Młody kierowca BMW który na łuku drogi nie opanował prowadzonego przez siebie pojazdu wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W samochodzie znajdowali się również dwaj pasażerowie, na szczęście żaden z nich nie doznał poważnych obrażeń.


Kierujący BMW został zabrany przez lotnicze pogotowie ratunkowe do Kalisza. Na pomoc uczestnikom wypadku pośpieszył przypadkowy motocyklista oraz mieszkańcy Pawłowa.

Do zdarzenia doszło wczoraj 26.05.2019 roku około godziny 20.00 lesie w okolicy miejscowości Pawłowo, tuż przed granicą powiatu rawickiego. Z zeznań świadków ustalono, że kierowca w sposób brawurowy prowadził auto, na łuku drogi nie opanował BMW zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Auto odbiło się od niego i częściowo zatrzymało na drodze. Jeden z pasażerów który samodzielnie zdołał opuścić auto udał się do pobliskiej miejscowości o pomoc. Na ratunek poszkodowany pośpieszył również przypadkowy motocyklista.

25-latek z gminy Jutrosin, który spowodował wypadek został zabrany przez lotnicze pogotowie ratunkowe do Kalisza. Pasażerowie, dwaj 18-latkowie z Rawicza nie doznali poważnych obrażeń ciała. Sprawcy zdarzenia została pobrana mu krew do badania na zawartość alkoholi i środków odurzających. Mężczyźnie zatrzymano prawo jady.

Zobacz również …

(Visited 323 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz