Złodzieje rowerów zatrzymani tuz po kradzieży

Wągrowieccy kryminalni ustalili sprawców kradzieży rowerów, do jakich doszło ostatnimi czasy w Wągrowcu. Poszukujemy właściciela odzyskanego roweru Rayon Adventure.


W trakcie wykonywania czynności ustalono, że do kradzieży dochodziło głównie na osiedlu przy ul. Piaskowej i na Osiedlu Wschód. Stamtąd pochodzą 3 zabezpieczone rowery.

Wciąż poszukujemy właściciela roweru: Rayon Adventure

– do kradzieży tego roweru doszło najprawdopodobniej pomiędzy 24-29 maja na osiedlu przy ul Piaskowej, przy bloku 57. Rozpoznajesz swoją własność zadzwoń do sekretariatu Wydziału Kryminalnego KPP w Wągrowcu tel.67 26 81 270

W postępowaniu udział brało trzech nastolatków, dwóch z nich to osoby nieletnie. Ci po złożeniu wyjaśnień zostali przekazani rodzicom. O ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny.Policjanci uzyskali też informacje o miejscach i okolicznościach w jakich dochodziło do kradzieży. Rowery stały pod blokami przy klatkach schodowych, albo w stojakach rowerowych. Nie były zabezpieczone. Po kradzieży trafiały do miejscowego lombardu.

Apelujemy o ostrożność! Nie pozostawiajmy jednośladów niezabezpieczonych. Korzystajmy z różnego rodzaju zabezpieczeń, chowajmy pojazdy do piwnic, czy garaży.

wagrowiec.policja.gov.pl

(Visited 153 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz