Zatrzymani z narkotykami

Dwa dni wystarczyły złotowskim policjantom aby zatrzymać dwóch mieszkańców Złotowa, posiadających narkotyki. Pierwszy złotowianin posiadał marihuanę. U kolejnego ujawniono i zabezpieczono amfetaminę. Podejrzani usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.


Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

Monitorując środowisko przestępcze policjanci uzyskali informacje dotyczące 21-letniego mężczyzny. Bazując na zebranych informacjach funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy faktycznie mężczyzna zajmuje się przestępczym procederem.

Ich podejrzenia się potwierdziły. 13 stycznia br. podczas przeszukania jego mieszkania stróże prawa znaleźli torebkę z suszem roślinnym o wadze ponad 32 gramów. Badanie narkotesterem wykazało, że były to środki odurzające w postaci marihuany. Zaskoczony wizytą policjantów mężczyzna przyznał, że narkotyki posiadał na własny użytek.

Kolejnego dnia policjanci służby kryminalnej zauważyli mężczyznę, który wyraźnie chciał uniknąć spotkania z mundurowymi, kiedy zorientował się, że jest obserwowany nagle zawrócił i zaczął iść w przeciwnym kierunku. Przyczyna nietypowego zachowania mieszkańca Złotowa wkrótce się wyjaśniła. Policjanci w kieszeni 30-latka ujawnili woreczek z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany.

21-latek oraz 30-letni mężczyzna usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Według obowiązujących przepisów za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Zobacz również …

(Visited 1 668 times, 1 visits today)

2 thoughts on “Zatrzymani z narkotykami

 • 17 stycznia, 2020 at 12:59 pm
  Permalink

  sukces? poprzeczka chyba jest za nisko

  Reply
 • 20 stycznia, 2020 at 11:37 am
  Permalink

  Szkoda waszych podatków.. Zamykają dzieciaków a sami cpaja.. Smieszne to polskie prawo i ta policja co zamiast pomagac szkodzi

  Reply

Dodaj komentarz