Zatrzymali dilera narkotykowego poszukiwanego listem gończym

Śremscy kryminalni wspólnie z policjantami z Grupy Realizacyjnej zatrzymali dilera narkotykowego, 25-letniego mieszkańca gminy Śrem, za którym sąd wydał list gończy. Mężczyzna, skazany za handel narkotykami, nie zgłaszał się do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności i ukrywał się, często zmieniając miejsce zamieszkania. Wpadł, kiedy przyjechał w odwiedziny do matki. Policjanci znaleźli go w specjalnie przygotowanej kryjówce – na strychu, w tzw. podbitce dachu.


Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, którzy specjalizują się w poszukiwaniach osób, od trzech miesięcy szukali 25-letniego mieszkańca gminy Śrem, za którym wydano list gończy.

Mężczyzna został skazany przez sąd za handel narkotykami na karę 2 lat pozbawienia wolności. Ponieważ nie zgłaszał się do aresztu, Sąd Okręgowy w Poznaniu wydał za nim list gończy.

Śremscy kryminalni ustalili, że 25-latek ukrywa się, często zmienia miejsce zamieszkania.

Ostatecznie, narkotykowy diler został zatrzymany wczoraj, 12 stycznia, kiedy przyjechał do matki. W jej domu także starał się ukryć. Kryminalni wspólnie z policjantami z Grupy Realizacyjnej znaleźli go na strychu, gdzie był pokój mieszkalny, a nad nim w tzw. podbitce dachu siedział w swojej kryjówce poszukiwany 25-latek.

Od wczoraj, skazany za handel narkotykami, odbywa swoją karę w więzieniu.

/ Ewa Kasińska /srem.policja.gov.pl/

(Visited 932 times, 1 visits today)

Leave a Reply