Zapraszamy na dzień otwarty w nowej przestrzeni biblioteki

Z wielką radością informujemy, że zakończyliśmy już remont i rozbudowę biblioteki w Bolewicach. Wkrótce, nasi czytelnicy, studenci MUTW i przyjaciele biblioteki, będą mieli możliwość korzystania z zupełnie nowych przestrzeni bibliotecznych. Już dziś zapraszamy czytelników i mieszkańców na DZIEŃ OTWARTY dnia 2 października, od godz. 8.00 do 16.00.


Największą zmianę z pewnością odczują miłośnicy książek. Bolewicka biblioteka zyskała nowe, funkcjonalne przestrzenie. Budynek całkowicie zmodernizowano, unowocześniono oraz dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, przed wejściem do książnicy zainstalowano wrzutnię książek, dostępną przez całą dobę. Istotnej zmianie uległ układ pomieszczeń, dzięki czemu wygospodarowano komfortową przestrzeń do organizacji spotkań autorskich, wykładów, warsztatów oraz wystaw. Przy bibliotece znajduje się również teren zielony, na którym odbywać się będą mogły różne spotkania literackie oraz małe wydarzenia kulturalne.

Na dzień 1 października zaplanowano uroczystość otwarcia nowego gmachu Filli GBP Miedzichowo w Bolewicach, która zlokalizowana jest przy ul. Nowej 2.

Wydarzeniem towarzyszącym otwarciu biblioteki jest wystawa I edycji międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci Wydawnictwa Dwie Siostry:

jasnowidze 2016 - Wydawnictwo Dwie Siostry

Serdecznie zapraszamy !

/biblioteka-miedzichowo.pl/

(Visited 69 times, 1 visits today)

Leave a Reply