Zamiast majonezu i sosu do spaghetti w słoikach były narkotyki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Złotów, który w torbie podróżnej w słoikach po majonezie i sosie do spaghetti przenosił marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków, za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie już od jakiegoś czasu podejrzewali, że jeden z mieszkańców gminy Złotów może posiadać znaczną ilość marihuany.

25-letni mieszkaniec gminy Złotów 9 września br. postanowił ukryć narkotyki w innym miejscu. Został zatrzymany, gdy przenosił środki odurzające w torbie podróżnej w słoikach po majonezie i sosie do spaghetti. Mężczyzna podczas legitymowania na jednej z ulic Złotowa zachowywał się bardzo nerwowo, błądził wzrokiem i wypowiadał się chaotycznie. Kiedy policjanci zapytali co ma w torbie mężczyzna twierdził, że majonez i sos do spaghetti oraz inne zaprawy.

Po sprawdzeniu wnętrza torby okazało się, że zawartość słoików jest zgoła odmienna, w słoikach znajdował się bowiem susz roślinny. Po analizie testerem okazało się, że jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli łącznie 332 gramy marihuany.

W związku z tym 25-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

/zlotow.policja.gov.pl/

Zobacz również …

(Visited 273 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz