Zaginiona Patrycja jest w domu ! Nastolatka znajdowała się w towarzystwie, poznanego przez internet, 32- letniego mężczyzny. Przygoda zakończyła się policyjnym pościgiem

Nastolatka , która kilka dni temu wyszła z domu do szkoły nie dając nikomu znać dokąd się udaje i co się z nią dzieje jest już pod opieką rodziny.


W dniu 4 grudnia zaginięcie 14-latki zgłosiła rodzina. – Dziewczyna w poniedziałek o godzinie 6.50 wyszła do szkoły. Do domu już nie wróciła, nie nawiązała też z najbliższymi żadnego kontaktu. W wyniku podjętych działań poszukiwawczych ustalono, że nastolatka znajduje się w towarzystwie 32- letniego mężczyzny  mieszkańca powiatu wieruszowskiego ,którego wcześniej poznała przez Internecie. Ustalono również, że dziewczyna i mężczyzna podróżowali samochodem m-ki Mercedes,  którego w posiadanie 32 –latek wszedł  w wyniku popełnionego przez siebie przestępstwa.14-letnia uciekinierka dobrowolnie przebywał w towarzystwie internetowego znajomego. Rawiccy policjanci poszukując zaginionej wiedzieli, że zarówno mężczyzna jak i dziewczyna mieli świadomość, ze są poszukiwani przez Policje, ponieważ stosowali równego rodzaju kamuflaże oraz stale mieniali miejsce swojego pobytu. W dniu 7 grudnia br.  koło godziny 19.10  w rejonie autostrady A2 rawiccy kryminalni wsparci policjantami ze Zgierza przystąpili do zatrzymania mercedesa, w którym podróżowała dziewczyna. Kierowca taranując bramkę wjechał pod prąd w kierunku Warszawy. 32-latek prowadził auto brawurowo i z dużą prędkością. Podczas ucieczki spowodował kolizje z vw candy oraz toyotą avensis. Po kilkunastu minutach pościgu w pobliżu miejscowości Nowostawy Górce kierowca mercedes uderzył w barierę energochłonną i unieruchomił swój pojazd. Zarówno mężczyzna jak i dziewczyna rozpoczęli ucieczkę pieszo, która szybko została im udaremniona. 14-latka od kilku dni poszukiwana przez rawicka policję została przewieziona do domu. 32-letni uciekinier został w rękach miejscowej policji. Ujęty sprawca zapewne nie uniknie odpowiedzialności karnej.

 

 Uwaga ! Zaginęła 14-letnia Patrycja ! Zaniepokojona rodzina zgłosiła fakt zaginięcia dziewczyny

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu poszukują 14-letnią Patrycję Frąckowiak mieszkankę Rawicza. Dziewczyna wczoraj rano wyszła z domu do szkoły i już nie wróciła.


Zaginiona w dniu 4 grudnia br. o godz. 6.50 wyszła z domu udając się do szkoły. Do domu już nie wróciła, nie nawiązał też z najbliższymi żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła fakt zaginięcia dziewczyny

Rysopis: wzrost około 164 cm, szczupłej budowy ciała, włosy do ramion, proste, koloru ciemnego, twarz owalna, oczy niebieskie, nosi okulary korekcyjne ramki koloru czerwonego. Wiek z wyglądu 14-16 lat. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę długości do kolan z kapturem koloru czarnego, spodnie koloru czarnego na nogach miała sportowe obuwie koloru czarnego ze znaczkiem Nike koloru różowego. Miała ze sobą czarną torebkę.

Policja, zwraca się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej jej miejsca pobytu, z prośbą o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu pod numer telefonu 065 546 6209 lub całą dobę pod numerami 065 546 6200 oraz 997.


(Visited 2 853 times, 1 visits today)

Leave a Reply