Wypowiedzi po meczu Lech – Pogoń [ZDJĘCIA, FILM]

Lech Poznań wygrał z Pogonią Szczecin 1:0 w meczu 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Tak to spotkanie skomentowali przedstawiciele Kolejorza.

MARIUSZ RUMAK (TRENER LECHA POZNAŃ):

– To był dla nas trudny mentalnie mecz i było to widać w pierwszej połowie, a także to, jak zmieniło się to spotkanie po strzeleniu przez nas gola. Zdajemy sobie sprawę, że musimy grać lepiej. Najważniejsze były jednak punkty przeciwko tak dobremu zespołowi.

MIKAEL ISHAK (NAPASTNIK LECHA POZNAŃ):
-Jesteśmy dziś szalenie szczęśliwi, że udało się nam sięgnąć po trzy punkty. Wiedzieliśmy, że mierzymy się z bardzo silnym przeciwnikiem, który mimo 120 minut w pucharze stawi nam mocny opór. Cały czas chcieliśmy na niego napierać, potrzebowaliśmy trochę szczęścia do zwycięstwa, ale wcześniej nam go nieco brakowało. Byliśmy jednak gotowi odpowiednio na to spotkanie, a do tego wyraźnie pokazaliśmy na boisku, że bardzo chcieliśmy wygrać.

ALAN CZERWIŃSKI (OBROŃCA LECHA POZNAŃ):

– To był mecz, w którym trzeba było zagrać skutecznie, nieważne w jakim stylu. Zagraliśmy skutecznie, strzeliliśmy gola, nie straciliśmy żadnego. Oczywiście były trudne momenty na boisku, ale pokazaliśmy charakter. Najważniejsze dla nas są dzisiaj trzy punkty i to się liczy. Pogoń jest bardzo dobrym zespołem i w każdym spotkaniu stwarza sobie sporo sytuacji. Nie ustrzegliśmy się jakichś błędów, ale mamy zero z tyłu. Trzy punkty zostają w Poznaniu.

Fot. Mateusz Łysiak /Wielkopolskamagazyn.pl 

(Visited 292 times, 1 visits today)

Leave a Reply