Wyczekiwane rabaty podczas I <3 fashion – Stylowe Zakupy 31 marca – 2 kwietnia, Stary Browar

Wyczekiwane rabaty podczas I <3 fashion – Stylowe Zakupy

31 marca – 2 kwietnia, Stary Browar

 Gdyby Carrie Bradshaw mieszkała w Poznaniu, ostatni weekend marca spędziłaby z przyjaciółkami w Starym Browarze, polując na wymarzone pantofle, markowe sukienki i najmodniejsze akcesoria, a wszystko to w rewelacyjnych cenach! Ponieważ shopping to męczący sport, po kilku godzinach spędzonych w przymierzalniach, rozmowach ze stylistkami oraz specjalistkami w zakresie pielęgnacji i wizażu, pełne wrażeń odpoczęłyby pijąc kawę i czytając „Twój Styl” lub „Grazię” w strefie chillu przygotowanej przez HOUSE&more.

 To już 4. edycja Stylowych Zakupów, podczas których przygotowano dla klientów Starego Browaru liczne atrakcje. W dniach 31 marca – 2 kwietnia, prócz rabatów nawet do 60%, uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad stylizacyjnych takich marek jak TUTU, SunLOOX, Ania Kruk, Falke, oraz Niumi. Wskazówek makijażowychpielęgnacyjnych będzie można zaczerpnąć na stoiskach Clinique, L’Occitane i Sephora. Bookrest przygotuje natomiast chillout z książką modową, zaś Denon zaaranżuje strefę dla melomanów.

W sobotę 1 kwietnia o godzinie 13:00 odbędzie się panel dyskusyjny z blogerami Jestem Kasia i Freestyle Voguing, którzy opowiedzą o trendach wiosna/lato 2017.

Kwiaciarnia Kamiflora zadba natomiast o wiosenny klimat wydarzenia prezentując kwiatowe inspiracje na najbliższy sezon.

Zakupowe szaleństwo z pewnością zmęczy niejedną osobę, dlatego aby wynagrodzić ten wysiłek przygotowano ponad 1000 ekskluzywnych niespodzianek od sklepów, restauracji i kawiarni znajdujących się w Starym Browarze. Gwarantowane upominki przygotowały: Ania Kruk, Apart, Beverly Hills, Blu Blu, Bookarest, Clinique, Douglas, Duka, Falke, Gerry Weber, HOUSE&more, KFC, L’Occitane, La Promesse, Lidia Kalita, Nike, Niumi, Patrizia Aryton, Petit Paris, Piano Bar, Pizza Hut, Run Colors,  Sephora, SO! Coffee, Solar, Studio 1242 Oakley Ray-Ban, Studio Retro, SunLOOX, Super-Pharm, Taranko, Weranda Lunch & Wine oraz YES.

Dodatkowo wielbiciele starobrowarowych zajęcy 1 kwietnia od godz. 10:00 będą mogli kupić w Punkcie Informacyjnym w Pasażu małe uszaki (26 cm).

Partnerzy wydarzenia: Twój Styl, Grazia, Body Chief

 

(Visited 388 times, 1 visits today)

Leave a Reply