Wspólny trening Impela z MKS Kalisz

W Lidze Siatkówki Kobiet trwa przerwa świąteczna. Nie oznacza to jednak, że zespoły próżnują. By wrócić do siatkarskich obowiązków i zachować rytm meczowy – sztab Impela Wrocław zdecydował się na wspólny trening z MKS Kalisz. 


Wspólny trening Impelek i zawodniczek MKS Kalisz odbędzie się w sobotę, 30 grudnia, w hali treningowej Impelek, tj. przy ul. Wietrznej. Jest to jeden z elementów przygotowania się wrocławianek do zbliżających się meczów Ligi Siatkówki Kobiet.

W sobotę będziemy mieć możliwość treningu i gry z MKS Kalisz, który jest liderem rozgrywek I ligi kobiet. Wspólnie z trenerem Mariuszem Wiktorowiczem zaplanowaliśmy trening, który pozowali naszym zespołom wrócić do rytmu meczowego po przerwie świątecznej – sytuację opisuje Marek Solarewicz, trener Impela Wrocław.

MKS Kalisz to lider rozgrywek I ligi kobiet. W 13 meczach stracił tylko trzy punkty i jest, na ten moment, jednym z kandydatów do awansu do meczu barażowego o LSK. Dla obu zespołów, wspólny trening będzie więc cennym doświadczeniem.

Najbliższy mecz Impelki rozegrają 6 stycznia o 17:00 w Hali Orbita. Do Wrocławia przyjedzie wtedy Trefl Proxima Kraków. Bilety do kupienia na kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK.
(Visited 64 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz