Wspólna AKCJA Rutkowskiego , Zenka Martyniuka i Diablo Włodarczyka [FILM]

Już 24 marca w Koninie (Hotel Niagara) odbędzie się Wielki Bal Charytatywny organizowany przez Naszą Fundację oraz Agencję JB Grupa. O muzykę na żywo zadba zespół FANART, a gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk! Bardzo bogate menu i wiele atrakcji czekają na Państwa.

W trakcie balu zostaną przeprowadzone licytację. Na aukcję trafią m.in: gitara Zenona Martyniuka, okulary Krzysztofa Rutkowskiego czy rękawice bokserskie Krzysztofa DIABLO Włodarczyka. Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji:
fundacjamarzenie.pl/bal-marzenie-konin

O Fundacji

Fundacja Marzenie została utworzona w marcu 2017 roku podczas uroczystości spisania aktu notarialnego. Obecnie fundacja oczekuje na wpis do KRS, który pojawi się w najbliższych dniach. Na jej oficjalny start przygotowywany jest aktualnie wielki Bal Charytatywny, który będzie miał miejsce 24 marca w Koninie (Węglew Kolonia) w Hotelu Niagara.
Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk z zespołem AKCENT, który zagra dla gości balu. Podczas całego wydarzenia odbędą się rozmaite licytacje, z których dochód zostanie przekazany na cele charytatywne, a w których udział będą brali m.in. goście specjalni: Krzysztof DIABLO Włodarczyk oraz Krzysztof Rutkowski.

Założycielem Fundacji jest Jarosław Brzeg – właściciel firm JB Grupa oraz Air Dron Polska S.C.

Misja

Każdy z Nas ma swoje marzenie… Ogrom tragedii czy problemów, które dotykają ludzi jest porażający. Nie potrafimy pogodzić się z tym, że zdrowie lub życie człowieka mogą zależeć jedynie od zasobności portfela. A jednak ciężka sytuacja finansowa zbyt często skazuje na życie w cierpieniu lub śmierć. To właśnie nad tymi najsłabszymi, najbardziej poszkodowanymi przez los staramy się pochylać. Pomagamy ciężko chorym dzieciom, ale nie zapominamy o ludziach starszych i samotnych.

Pragniemy pomagać dzieciom dotkniętym chorobami genetycznymi oraz niepełnosprawnym . Na pomoc Fundacji Marzenie mogą liczyć także szpitale, domy dziecka czy ośrodki rehabilitacji. Wspieramy też szczególnie uzdolnione dzieci, a nie mogące realizować swoich przedsięwzięć z uwagi na niedostatek.

(Visited 454 times, 1 visits today)

Leave a Reply