Wpadli z narkotykami w…piwnicy

We wtorek 31 marca br. policjanci z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli łącznie kilka porcji amfetaminy i marihuany oraz tabletkę ekstazy. 21 i 31-latek już usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Z kolei ich 20-letni kolega został przesłuchany w charakterze świadek.
Wieczorem, 31 marca br. policjanci otrzymali informację, że w jednym z pomieszczeń piwnicznych na terenie Trzcianki przebywają osoby, które zbyt głośno się zachowują. Funkcjonariusze skierowani pod wskazany adres, zastali trzech mężczyzn, którzy podczas rozmowy z policjantami byli nerwowi, agresywni, a ich tłumaczenia niejasne i niejednakowe. Wkrótce wyjaśnił się powód ich zachowania.

W piwnicy, w której przebywali mężczyźni, mundurowi znaleźli etui po okularach, a w środku marihuanę, amfetaminę i tabletkę ekstazy. Kolejną porcję amfetaminy policjanci ujawnili przy 21-latku. Wszyscy trzej zostali zatrzymani i przewiezieni do czarnkowskiej komendy, gdzie spędzili noc w policyjnej celi.

Dziś 21 i 31-latek usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, z kolei ich 20-letni kolega został przesłuchany w charakterze świadka. Właścicielom nielegalnych środków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym ich losie zadecyduje sąd.

Karolina Górzna-Kustra/czarnkow.policja.gov.pl/

(Visited 819 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz