Wpadli podczas kontroli drogowej! Czterech młodych mężczyzn odpowie za posiadanie oraz handel narkotykami.

Czterech młodych mężczyzn odpowie za posiadanie oraz handel narkotykami. Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy. Każdy z nich stanie przed sądem.


W piątek 28.02 br. koło godz. 19.30 policjanci z drogówki w miejscowości Sworowo zauważyli wyjeżdżającego z lasu golfa. W pojeździe prócz kierowcy znajdowało się dwóch młodych mężczyzn, funkcjonariusze zdecydowali zatrzymać ich do kontroli. Nerwowe zachowanie modnego kierowcy utwierdziło ich w przekonaniu, że ma on coś na sumieniu. Podczas kontroli osobistej u 20-latka z gminy Pakosław znaleziono ponad 2 gramy amfetaminy. Jeden z pasażerów rówieśnik z gminy Pakosław, również miał przy sobie zakazane substancje, było to 6 tabletek ecstasy. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili dwóch kolejnych zamieszanych w sprawę narkotykową.19-latka z gminy Rawicz i 20-latka z gminy Miejska Górka. Podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania u jednego z nich, 20-latka znaleziono tabletki ecstasy. Wszyscy czterej mężczyźni dobrze się znali. Policjanci udowodnili im również, że trzech z nich kilkukrotnie udzielało sobie nawzajem zakazanych substancji, dwóch z nich za należytą opłatą.

20-letni kierowca odpowie za posiadanie i udzielanie substancji zakazanych, podobne zarzuty usłyszał 20-latek z gminy Miejska Górka. 19 i 20-latkowi z gminy Pakosław przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Kierowcy zatrzymano również prawo jazdy ponieważ istniało podejrzenie, że kierował on pod działaniem narkotyków. Każdy z zatrzymanych odpowie przed sądem.

(Visited 6 634 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz