Weekend w Starym Browarze – to warto zobaczyć!

Najbliższy weekend w Starym Browarze będzie wyjątkowo intensywny. Zakupy czy obiad w naszych restauracjach można połączyć z udziałem w jednym z wydarzeń kulturalnych czy wizytą na wystawie. A jest w czym wybierać!

Spotkanie: Doda w nowej odsłonie

„Dorota” to długo wyczekiwana premierowa płyta Dody. Inna niż wszystkie dotychczasowe, ponieważ pozwala odkryć prawdziwą twarz artystki. Wysmakowana, nagrana z orkiestrą, zawierająca utwory, które kochała Babcia Dody. To właśnie Jej artystka zadedykowała swoje najnowsze dzieło. Krążek zawiera dwa premierowe utwory, w tym przebojowy „Nie wolno płakać”, a także niezapomniane hity w nowych interpretacjach. Empik w Starym Browarze zaprasza na spotkanie z piosenkarką towarzyszące promocji nowej płyty.

Spotkanie z Dodą: 5 kwietnia, piątek, godz. 18:00

Empik, Pasaż 0, Stary Browar
Wystawa: Konkurs 30/30

To najbardziej muzyczna wystawa w Poznaniu: “30/30” prezentuje projekty najlepszych okładek płytowych 2018 roku wyłonionych w trakcie konkursu z ponad 170 propozycji. Zainicjowany przez m.in. Rosława Szaybo i Marcina Kostaszuka konkurs 30/30, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od pięciu lat. Spośród ponad 170 zgłoszeń została wytypowana finałowa trzydziestka okładek 2018 roku. Przy wyborze Jury kierowało się nie tylko aspektem graficznym czy typograficznym, ale równie ważna była spójność okładki z warstwą muzyczną. Laureatów konkursu poznamy 26 kwietnia w trakcie gali wręczenia nagród. Wielkim finałem wystawy będą wydarzenia muzyczne na scenie 30/30 w Starym Browarze 26 i 27 kwietnia w czasie festiwalu Enea Spring Break.

Więcej informacji:

https://starybrowar5050.com/wydarzenia/30-30-konkurs-na-najlepsza-okladke-plytowa/

Wystawa czynna do 28.04, codziennie w godz. 12:00 – 20:00

gala i wręczenie nagród: 26.04.2019, g. 18.00

Galeria na Dziedzińcu

Wystawa: Dyplomy absolwentów School of Form

Piąta edycja GRADUATION SHOW poznańskiego School of Form odbędzie się w Starym Browarze. Centralnym punktem wydarzenia będzie wystawa tegorocznych dyplomów absolwentów specjalności communication, domestic, fashion oraz industrial design. Towarzyszyć jej będzie warsztat, wykłady i prezentacje.

Więcej informacji:

https://www.sof.edu.pl/pl/aktualnosci/11-wydarzenia-otwarte/1057-graduation-show-5

Wernisaż wystawy: 5 kwietnia, piątek, godz. 17:00

Wystawa: 6-12 kwietnia

Galeria pop-up, Pasaż +1, wejście od ul. Ratajczaka

Wystawa: Nowy obraz/Nowe spojrzenie – wystawa konkursowa Uniwersytetu Artystycznego

Nagroda Artystyczna UAP jest przyznawana w drodze konkursu Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie od 2012 roku. Adresatami tego konkursu są studenci i absolwenci kierunku malarstwo państwowych uczelni artystycznych w Polsce. Konkurs służy promocji najlepszych z nich. Jest także narzędziem popularyzacji malarstwa.

Wernisaż wystawy: 5 kwietnia, piątek, godz. 19:00

Wystawa: 6-24 kwietnia (7 kwietnia, niedziela, wystawa nieczynna)

Słodownia +1

Zakupy: Zabierz zająca do domu!

Kolekcjonowanie starobrowarych zajęcy to już jedna z wielkopolskich wielkanocnych tradycji. Niektórzy, aby kupić swojego uszaka, przyjeżdżają specjalnie do Browaru nawet spoza Polski. Najbliższa sobota to jedyna okazja, żeby zakupić 46-centymetrowe figurki w tegorocznych kolorach: błyszczącej bieli lub czerni. Dostępne będą także zajączki w klasycznym, fioletowym odcieniu. Ilość figurek jest limitowana, kolejki do ich zakupu ustawiają się w Browarze już od rana.

Więcej informacji:

https://starybrowar5050.com/wydarzenia/coraz-wieksza-radosc-z-wielkanocy-w-starym-browarze/

6 kwietnia, sobota  – sprzedaż figurek 46 cm (białe, czarne – 120 zł, fioletowe – 100 zł)

Punkt informacyjny w Pasażu od godz. 10:00

Spotkanie: Konferencja “Być Kobietą” w towarzystwie… mężczyzn

6 kwietnia 2019 w Starym Browarze odbędzie się kolejna edycja Konferencji Być Kobietą On Tour. Tym razem, pomysłodawczyni i organizatorka wydarzenia, Marta Klepka zaprosiła do Poznania inspirujące grono panów. Na konferencyjnej scenie pojawią się Marcin Prokop, Jurek Owsiak, Piotr Gąsowski i Dariusz Staśkiewicz, Tomasz Jacyków, Szymon Kujawiak i Eryk Matuszkiewicz. To wyjątkowa okazja, by poznać z bliska tych, których podziwiamy, lubimy, szanujemy, ale też, by usłyszeć, co mężczyźni w nas, kobietach, cenią i na co stawiają w relacjach – mówi Marta Klepka. Nasza spotkanie to szansa, by lepiej się poznać 
i zrozumieć, uczyć się skutecznie komunikować i czerpać od siebie.

Bilety wyprzedane

6 kwietnia, sobota, godz. 10:00 – 17:00

Hotel Blow Up Hall

(Visited 143 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz