Weekend pod znakiem narkotyków

W ubiegły weekend policjanci ze Środy Wlkp. zatrzymali trzy osoby, przy których znaleźli narkotyki. Zabezpieczono zarówno marihuanę, jak i amfetaminę. Wszystkim osobą grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


W piątkowy wieczór na terenie gminy Zaniemyśl policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Policjanci od razu podejrzewali, że w woreczku nie znajduje się mąka czy cukier tylko substancja prawem zabroniona. Nie mylili się – okazało się , że mężczyzna posiadał amfetaminę. Następny incydent narkotykowy miał miejsce w sobotni wieczór w Sulęcinku gm. Krzykosy. W tym przypadku policjanci z Posterunku Policji w Nowym Mieście nad Wartą podczas przeprowadzanej kontroli pojazdu, ujawnili u jednego z pasażerów marihuanę, a po wnikliwej kontroli pojazdu okazało się, że jest w nim jeszcze kilkadziesiąt gramów amfetaminy i marihuany. Kolejny zatrzymany mężczyzna wpadł w ręce policji w niedzielne popołudnie na terenie Środy Wlkp. Podczas legitymowania policjanci ujawnili u niego zwitek z tworzywa sztucznego w którym wymieniony przechowywał marihuanę.

Wszyscy mężczyźni część weekendu spędzili w policyjnym areszcie, a o ich dalszym losie i odpowiedzialności jaką poniosą za popełnione przestępstwa zadecyduje Sąd. Za posiadanie narkotyków grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

Zobacz również …

(Visited 1 735 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz