W Opalenicy odbyło się spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Wojciechem Jankowiakiem w sprawie Kolei Metropolitalnej

SPOTKANIE Z WICEMARSZAŁKIEM W SPRAWIE PKM

12 kwietnia 2018 roku, w auli kulturalno- rozrywkowej przy Przedszkolu nr 2 w Opalenicy odbyło się spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Wojciechem Jankowiakiem w sprawie Kolei Metropolitalnej.


W spotkaniu udział wzięli burmistrzowie, radni Gminy Opalenica oraz wszyscy zainteresowani mieszkańcy. Zarówno radni, jak i zebrani mieszkańcy mieli możliwość wypowiedzi i zadawania pytań do Marszałka oraz do przybyłych z nim ekspertów ds. kolejnictwa w województwie wielkopolskim. Niewątpliwie spotkanie z Wicemarszałkiem Wojciechem Jankowiakiem można uznać za konstruktywne, z racji wyjaśnienia wielu wątpliwości związanych z tematem Kolei Metropolitalnej. Jeżeli jednak nadal pojawiają się jakiekolwiek pytania Burmistrz Opalenicy zaprasza do kontaktu osobistego lub telefonicznego w celu wyjaśnienia wszelkich niejasności lub podzielenia się swoją opinią o PKM.

Źródło :UM Opalenica


(Visited 118 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz