„Uzależnia mnie tylko sport”

Rozstrzygnięto cykl konkursów plastycznych pod nazwą „Uzależnia mnie tylko sport”. Policjanci ds profilaktyki przeprowadzili ceremonię wręczania nagród wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, ze szczególnym uwzględnieniem tegorocznych zwycięzców.


 Działania zostały przeprowadzone wspólnie z Gminnymi Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Granowie i w Grodzisku Wielkopolskim.

Na przełomie listopada i grudnia br. odbyło się uroczyste rostrzygnięcie prac plastycznych, które wzięły udział w tegorocznym konkursie „Uzależnia mnie tylko sport” . Pod takim właśnie hasłem grodziscy policjanci promowali modę wśród dzieci i młodzieży na życie wolne od uzależnień… chyba, że tym właśnie uzależnieniem jest zdrowe uprawianie jakiegokolwiek sportu. Promocja zdrowego stylu zdrowia to również realny wpływ na szeroko rozumiane przeciwdziałanie narkomanii i alkoholizmowi.

Na całością projektu z ramienia grodziskiej jednostki Policji czuwała policjantka ds. profilaktyki – młodszy aspirant Anna Jóśkowiak. Środki finansowe przeznaczone na ten konkurs pochodziły z budżetu Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z gminy Granowo oraz Grodzisk Wielkopolski. Partnerem tych wspólnych działań była Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Grodzisku Wielkopolskim.

Zwyciezców wyłoniła komisja oceniająca. Atrakcyjne nagrody trafiły nie tylko do najlepszych, ale również każde z dzieci otrzymało od policjantów upominek w podziękowaniu za udział w konkursie.

Nagrodą dla wszystkich był pokaz umiejętności psa policyjnego, który poprowadził niezawodny w tej dziedzinie aspirant Norbert Gabryelczyk – przewodnik psów służbowych.Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 342 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz