Uwaga! WITD OSTRZEGA PRZED SMS-AMI O NIEZAPŁACONYCH MANDATACH

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu ostrzega przez SMS-ami informującymi o nieopłaconych mandatach karnych i konieczności uregulowania płatności za pośrednictwem załączonego do wiadomości linku.


Jednocześnie WITD w Poznaniu informuje, że nie wysyła SMS-ów i nie wzywa do opłacenia zaległych mandatów karnych za pośrednictwem SMS-ów.

ITD ostrzega przed SMS-ami o niezapłaconych mandatach

Inspekcja Transportu Drogowego ostrzega przed SMS-ami informującymi o nieopłaconych mandatach karnych i konieczności uregulowania płatności za pośrednictwem załączonego do wiadomości linku.

W związku z wpływającymi pytaniami dotyczącymi wiadomości tekstowych rozsyłanych na telefony komórkowe informujemy, że Inspekcja Transportu Drogowego nie wysyła SMS-ów i nie wzywa do opłacenia zaległych mandatów karnych za pośrednictwem SMS-ów.

W każdym przypadku budzącym wątpliwość należy skontaktować się z Inspekcją Transportu Drogowego.

Zapoznaj się!

Procedury dotyczące spraw o wykroczenia prowadzonymi w związku z zarejestrowaniem przekroczenia prędkości lub niestosowaniem się do sygnalizacji świetlnej przez urządzenia CANARD można zapoznać się na stronie Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (sprawdź tutaj). Natomiast na stronie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego (kliknij tutaj) opisano sposób regulowania płatności za nałożone mandaty karne.

O nowej metodzie oszustów informuje również Policja (sprawdź tutaj).

/witdpoznan.pl/

(Visited 216 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz