Uwaga ! NIEDZIELA KOLEJNYM DNIEM POLICYJNYCH DZIAŁAŃ „PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”

W dniach 1.03.2019 i 3.03.2019 rok ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość – Zero Tolerancji”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i dbanie o bezpieczeństwo ruchu drogowego.


Działania zostaną przeprowadzone zarówno na lokalnych drogach, jak i na głównych ciągach komunikacyjnych. W trakcie akcji policjanci będą szczególnie wyczuleni na te kategorie wykroczeń i przestępstw drogowych, które są głównymi przyczynami wypadków. Nadmierna prędkość, kierowanie pod wpływem alkoholu, nieprawidłowo wykonywane manewry – to najpoważniejsze „grzechy” kierowców.
Głównym celem prowadzonych przez policjantów działań będzie zapobieganie wypadkom drogowym przez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego. Funkcjonariusze będą chcieli wyeliminować z dalszej jazdy jak największą ilość drogowych piratów. W najbliższy piątek i niedzielę kierowcy muszą się liczyć z tym, że na jednym odcinku drogi, ich prędkość będzie kontrolowana kilka razy.

Zobacz również …

(Visited 1 396 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz