UWAGA ! Strzelanina na stacji benzynowej pod Poznaniem! Ranny mężczyzna w szpitalu. Trwa policyjna akcja sprawcy

Jak informuje portal kryminalnapolska.pl :

Strzelanina na stacji benzynowej pod Poznaniem! Policja poszukuje sprawcy
Do strzelaniny doszło na stacji benzynowej BP przy ul. Dąbrowskiego w Baranowie. Ranny w wyniku postrzału mężczyzna sam się zgłosił do szpitala.

Po godzinie 15 w czwartek (10 lipca 2017) poznańska policja otrzymała zgłoszenie o strzelaninie, do której doszło w podpoznańskim Baranowie na stacji BP przy drodze nr 92.

– Padły strzały – potwierdza Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji w rozmowie z Głosem Wielkopolskim – Jedna osoba jest ranna. Mężczyzna trafił do szpitala. Są już przy nim policjanci. Druga ekipa policyjna zabezpiecza ślady i monitoring na stacji benzynowej – dodaje.

Z nieoficjalnych ustaleń Kryminalnej Polski wynika, że sprawca tuż po oddaniu strzałów oddalił się ze stacji benzynowej w nieznanym kierunku. Policja poszukuje samochodu, którym poruszał się napastnik. Jest to ciemne bmw serii 5 lub 7 na zagranicznych numerach rejestracyjnych zaczynających się od liter AB.

Mężczyzna, który został postrzelony w stopę zgłosił się do szpitala dziecięcego przy ulicy Szpitalnej w Poznaniu. Najprawdopodobniej personel medyczny poinformował o tym policję, która po przyjeździe zabrała rannego do szpitala przy ulicy Grunwaldzkiej.
(Visited 4 084 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz