Miejskie Granie w parku Starego Browaru. Rebeka

Zespół, który w nietuzinkowy, świeży sposób łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem.  Sobotnią atmosferę Miejskiego Grania w parku o 20:00 rozgrzeje tym razem charyzmatyczny duet Rebeka, który swoją działalność rozpoczął w 2008 roku w Poznaniu.


 Od wydania debiutanckiej płyty „Hellada”, duet Rebeka, czyli Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny, konsekwentnie umacniają swoją pozycję na polskim rynku muzycznym. Zdobyli tytuł Płyty Roku 2013 przyznawany przez Gazetę Wyborczą, zagrali kilkadziesiąt koncertów w Polsce i za granicą. Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami.
Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze Rebeki. Zespół w nietuzinkowy, świeży sposób łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem. Prezentuje oryginalne brzmienie i teksty, które angażują słuchaczy, nie pozwalają przejść obojętnie. Ich ostatni album „Davos” pełen różnorodnych piosenek – od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia umocnił pozycję Rebeki na polskim rynku muzyki klubowej.


Miejskie Granie to coroczny projekt grupy Żywiec, towarzyszący Męskiemu Graniu. Koncerty, odbywające się w największych miastach to doskonała okazja do wysłuchania na żywo najlepszych, niszowych artystów z całego kraju. Do tej pory na scenie w parku Starego Browaru swój repertuar zaprezentowali Kortez, Rosalie, Daria Zawiałow i O.S.T.R. 18 sierpnia ze swoim repertuarem wystąpi Miuosh. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.


(Visited 116 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz