Uwaga! Rozpoznajesz osobę ze zdjęcia!? Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży odzieży dziecięcej

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 28 lutego 2020 roku w jednej z kaliskich galerii. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z Policją.


Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży odzieży dziecięcej o wartości ponad 2,5 tys. złotych. Do zdarzenia doszło 28 lutego br. w jednym ze sklepów mieszczących się na terenie galerii handlowej. Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli nagranie ze sklepowego monitoringu, na którym zarejestrowana została sylwetka kobiety, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby rozpoznające osobę, której wizerunek publikujemy poniżej, bądź mające jakiekolwiek informacje na jej temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie – st. sierż. Natalią Cierniak z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego pod numerem telefonu 47 77 51 328 lub 47 77 51 364 (sekretariat WDŚ).

(Visited 462 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz