UWAGA ! Poznań Ul. Królowej Jadwigi – informacje komunikacyjne

Od 17 do 26 lipca nastąpią zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania z ul. Półwiejską i ul. Górna Wilda. Prace są związane w związku z kolejnym etapem remontu torowiska tramwajowego w ciągu ul. Królowej Jadwigi.


– Z uwagi na zamknięcie przejazdu przez torowisko wyjazd z obu ulic będzie możliwy jedynie w prawo, w ul. Królowej Jadwigi. Jezdnia ul. Królowej Jadwigi na wysokości robót zostanie czasowo zwężona do jednego pasa w każdym kierunku. – informuje Miejski Inżynier Ruchu.

Wyłączona będzie sygnalizacja świetlna i niedostępne pozostanie przejście dla pieszych po wschodniej stronie skrzyżowania. Prędkość maksymalna w rejonie prac będzie ograniczona do 40 km/h.
Zalecany objazd w kierunku południowym – ul. Krakowską, Strzelecką, Droga Dębińską i Ojca Żelazka. Na północ z kolei najlepiej objechać ulicami: Wierzbięcice, Niezłomnych i Krakowską.

Prace remontowe w związku z naprawą zniszczonego torowiska wzdłuż ul. Królowej Jadwigi potrwają do końca sierpnia, natomiast do 31 lipca mają zakończyć się prace na moście nad Wartą.

O remoncie torów przy ul. Królowej Jadwigi :

http://www.poznan.pl/mim/info/news/ul-krolowej-jadwigi-informacje-komunikacyjne,107343.html

 

Ryszard Bączkowski/biuro prasowe / poznan.pl

(Visited 385 times, 1 visits today)

Leave a Reply