Uwaga ! Poszukiwany mężczyzna, który usiłował oszukać metodą na funkcjonariusza CBŚ. Rozpoznajesz go ?

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald przedstawiają portret pamięciowy mężczyzny, który podejrzewany jest o usiłowanie oszustwa metodą na funkcjonariusza CBŚ. Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek, proszone są o kontakt z Policją.


Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na funkcjonariusza CBŚ.

28 września br. około godz. 11:00 do jednego z mieszkańców Poznania zatelefonował mężczyzna, który w rozmowie podawał się za funkcjonariusza CBŚ. Poinformował, że jest prowadzącym śledztwo w sprawie korupcji w banku. Przekonywał swojego rozmówcę, że należące do niego środki zgromadzone na rachunku bankowym są zagrożone i powinny jak najszybciej trafić do policyjnego depozytu.

Starsza osoba wypłaciła pieniądze z banku i spotkała się we wskazanym miejscu z mężczyzną. Ten nie wzbudził jej zaufania, dlatego też nie zdecydowała się przekazać pieniędzy i o zdarzeniu poinformowała Policję.

Policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy i apelują do wszystkich, którzy rozpoznają jego wizerunek.

Osoby znające tożsamość mężczyzny prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Poznań pod nr 61 84 121 -11121-12 lub czynnym całodobowo 997.

(Visited 382 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz